سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

لنوو با کمک شریک ذخیره سازی HP به بازار مصرف کننده SSD ملحق می شود – البته هنوز انتظار SSD های فوق سریع PCIe 5.0 یا USB4 را نداشته باشید.

(اعتبار تصویر: TechPowerUp) غول فناوری چینی لنوو قرار است طیف وسیعی از درایوهای حالت جامد مصرفی را پس از همکاری جدید با BIWIN، تولید کننده حافظه و ذخیره سازی که بیشتر برای تولید محصولات برای برندهایی مانند HP و Acer شناخته شده است، معرفی کند. در نتیجه این همکاری جدید، BIWIN درایوهای SSD با برند لنوو را با PCIe Gen4، PCIe Gen3، SATA II و درایوهای قابل حمل در ترکیب اولیه چهار محصول تولید خواهد کرد. بله، ما کمی ...
لنوو LN860
(اعتبار تصویر: TechPowerUp)

غول فناوری چینی لنوو قرار است طیف وسیعی از درایوهای حالت جامد مصرفی را پس از همکاری جدید با BIWIN، تولید کننده حافظه و ذخیره سازی که بیشتر برای تولید محصولات برای برندهایی مانند HP و Acer شناخته شده است، معرفی کند.

در نتیجه این همکاری جدید، BIWIN درایوهای SSD با برند لنوو را با PCIe Gen4، PCIe Gen3، SATA II و درایوهای قابل حمل در ترکیب اولیه چهار محصول تولید خواهد کرد. بله، ما کمی ناامید شدیم که PCIe 5.0 یا USB4 SSD در آن گنجانده شده است، اما بدون شک آنها برای موج دوم محصولات در نظر گرفته خواهند شد.

سری SSD لنوو شامل LN960 M.2 است که برای کاربردهای چندرسانه ای و فشرده طراحی شده است. با سرعت خواندن/نوشتن تا 7400 مگابایت بر ثانیه / 6500 مگابایت بر ثانیه، LN960 از یک کنترلر 4 کاناله PCIe Gen 4 x 4 و NVMe 2.0 استفاده می کند. LN960 در ظرفیت های 512 گیگابایت تا 4 ترابایت موجود است.

ذخیره سازی قابل حمل نیز

در همین حال، LN860 M.2 سرعت های سریع و مصرف کم انرژی را ارائه می دهد که آن را برای کاربران فعال ایده آل می کند. LN860 به لطف کنترلر 4 کاناله PCIe Gen 3 x 4 و NVMe 1.4 سرعت خواندن/نوشتن متوالی 3500 مگابایت بر ثانیه / 3000 مگابایت بر ثانیه را ارائه می دهد. در ظرفیت های 256 گیگابایت تا 2 ترابایت موجود است.

برای رایانه های شخصی رایج، LS800 SATA III 2.5 اینچی قابلیت اطمینان و سرعت بهبود یافته ای را ارائه می دهد. از یک کنترلر با عملکرد بالا و SATA 3.0 برای ارائه سرعت خواندن/نوشتن متوالی تا 520 مگابایت بر ثانیه / 500 مگابایت بر ثانیه استفاده می کند. ظرفیت ها از 240 گیگابایت متغیر است. تا 1920 گیگابایت

در نهایت، LP600 USB 3.2 که قرار است در سه ماهه دوم سال 2024 عرضه شود، حافظه قابل حمل با ظرفیت های 512 گیگابایت تا 4 ترابایت و سرعت خواندن/نوشتن تا 2000 مگابایت بر ثانیه را ارائه می دهد.

هنوز هیچ خبری در مورد قیمت یا در دسترس بودن هر یک از درایوها وجود ندارد، اما با درگیر شدن Lenovo و BIWIN، می‌توانید انتظار داشته باشید که قیمت رقابتی آنها پس از ورود به بازار باشد.

از طریق TechPowerUp

بیشتر از TechRadar Pro

Wayne Williams یک فریلنسر است که اخبار را برای TechRadar Pro می نویسد. او 30 سال است که در مورد کامپیوتر، فناوری و وب می نویسد. در آن زمان او برای اکثر مجلات PC در بریتانیا می نوشت و تعدادی از آنها را نیز راه اندازی، ویرایش و منتشر کرد.

خبرکاو