متن خبر

لزوم برگزاری اورژانسی جلسه ستاد ملی مسکن با حضور بخش خصوصی

لزوم برگزاری اورژانسی جلسه ستاد ملی مسکن با حضور بخش خصوصی

اخبارلزوم برگزاری اورژانسی جلسه ستاد ملی مسکن با حضور بخش خصوصی
شناسهٔ خبر: 110723 -
خبرکاو:

فرشید پورحاجت در بیان کرد ‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: صنعت مسکن با توجه به حجم مشکلاتی که بر سر آن آوار شده، به یک صنعت بیمار تبدیل شده است و اگر به این صنعت توجه نشود مشکلات از آنچه اکنون با آن مواجه هستیم فراتر نیز خواهد رفت.

وی بیان کرد : از رئیس جمهور درخواست داریم که جلسه ستاد ملی مسکن را زیر نظر خود و با حضور نمایندگان بخش خصوصی و کارشناسان صاحب‌نظر، به صورت فوری و اورژانسی برگزار کند.

دبیر کانون انبوه‌سازان مسکن کشور بیان کرد : این جلسه باید هرچه سریع‌تر برای حل مشکلات بخش مسکن برگزار شود تا صاحب‌نظران و فعالان این حوزه با ارائه مشکلات و راه‌کارها بتوانند اندکی حال مسکن کشور را بهبود دهند.

پورحاجت عنوان کرد: نمی‌توان پشت درهای بسته و بدون حضور فعالان حوزه مسکن، برای این بخش تصمیم‌گیری کرد و ستاد ملی مسکن باید با حضور فعالان بخش خصوصی مسکن کشور و صاحب‌نظران این حوزه برگزار شود.

وی بیان کرد: از سران سه قوه نیز درخواست داریم به صورت ویژه و فوری موانع پیش روی حوزه مسکن را رفع و به مشکلات بخش مسکن رسیدگی کنند. در صورتی که مشکلات این بخش حل شود، شرایط و تب و تابی که اکنون در این حوزه به وجود آمده است تا حدودی مطلوب خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو