متن خبر

قیمت Paramount+ در حال افزایش است

قیمت Paramount+ در حال افزایش است

اخبارقیمت Paramount+ در حال افزایش است
شناسهٔ خبر: 267574 -
خبرکاو:

لوگوی Paramount+ روی گوشی هوشمند در مقابل چندین پوستر رسانه ای
viewimage/Shutterstock.com

پارامونت قبلاً تأیید کرده بود که Showtime را با سرویس استریم Paramount+ خود ادغام کرده است، اما معلوم شد که خبرهای بدی نیز وجود دارد. سرویس جدید گرانتر از اشتراک فعلی Paramount+ خواهد بود.

قیمت طرح «Essential» موجود در Paramount+، که از طریق تبلیغات پشتیبانی می‌شود و محتوایی از Showtime ندارد، 5.99 دلار قیمت دارد که از 4.99 دلار فعلی بیشتر است. سطح جدید پرمیوم، که محتوایی از Showtime دارد، افزایش شدیدتری دارد و به جای 9.99 دلار هزینه قبلی Paramount+ Premium، 11.99 دلار هزینه دارد.

اینها 20 درصد افزایش قیمت در کل است، و در حالی که سطح پرمیوم محتوای بیشتری برای توجیه افزایش قیمت خواهد داشت، لایه اولیه ضروری با پشتیبانی تبلیغات دقیقاً یکسان خواهد بود. سرویس‌های دیگری مانند Disney+ نیز اخیراً قیمت‌های خود را افزایش داده‌اند، اما در مورد Paramount+، از آنجایی که چگونه از ادغامی که محتوای بیشتری را به پلتفرم می‌آورد، به‌نظر می‌رسد، کمی توجیه‌تر به نظر می‌رسد.

هنگامی که سرویس تازه ادغام شده «Paramount+ With Showtime» در سه ماهه سوم سال 2023 فعال شود، این افزایش قیمت ها برای بازار ایالات متحده و بازارهای بین المللی انتخاب می شود. اما تا زمانی که این اتفاق نیفتد، فقط باید قیمت فعلی را بپردازید.

منبع: The Verge

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است