سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

قیمت گذاری اروپایی Asus ROG Allly ممکن است فاش شده باشد و این خبر خوبی نیست

zCZFwMzskSnfXbQRzMGSAb-1200-80.jpg
پیش از تاریخ انتشار ۱۱ می، اطلاعات و شایعات زیادی در مورد بازی دستی رایانه شخصی Asus ROG Ally منتشر شده است. و در حالی که گمانه زنی ها در مورد قیمت گذاری ایالات متحده تاکنون خبر خوبی بوده است، در مورد قیمت شایعه شده اروپایی آن نمی توان همین را گفت. به گفته افشاکننده توییتر Roland Quandt (در تب جدید باز می شود) و توسط VideoCardz (در برگه جدید باز می شود) گزارش شده است، قیمت Asus ROG Ally رده بالا که دارای CPU AMD ...

پیش از تاریخ انتشار ۱۱ می، اطلاعات و شایعات زیادی در مورد بازی دستی رایانه شخصی Asus ROG Ally منتشر شده است. و در حالی که گمانه زنی ها در مورد قیمت گذاری ایالات متحده تاکنون خبر خوبی بوده است، در مورد قیمت شایعه شده اروپایی آن نمی توان همین را گفت.

به گفته افشاکننده توییتر Roland Quandt (در تب جدید باز می شود) و توسط VideoCardz (در برگه جدید باز می شود) گزارش شده است، قیمت Asus ROG Ally رده بالا که دارای CPU AMD Z1 Extreme است ممکن است ۷۹۹ یورو باشد. اگرچه تبدیل از قیمت فاش شده ایالات متحده ۶۹۹ دلار به معنای قیمت ۶۳۲ یورو است، مالیات بر ارزش گفت ه آن را به MSRP بالاتر از Steam Deck افزایش می دهد.

این همان افشاگری است که ادعا می کند قیمت ROG Ally برای این دو مدل در ایالات متحده ۵۹۹ دلار و ۶۹۹ دلار خواهد بود. البته، این هنوز همه اطلاعات تایید نشده است و قیمت ممکن است کمتر (یا بالاتر) باشد. پس تا زمانی که ایسوس همه چیز را تایید کند، این یکی را با مقدار زیادی نمک مصرف کنید.

برای اروپا خوب به نظر نمی رسد

همانطور که قبلاً پس از پایان بررسی عملی Asus ROG Ally به تفصیل بحث کرده‌ام، یک MSRP بسیار بالا می‌تواند یک فاجعه برای Asus ROG Ally درست خارج از دروازه باشد. اگر امیدوار است با Steam Deck رقابت کند، که در حال حاضر یک سال کشش در این بازار نوظهور رایانه های قابل حمل رایانه های شخصی بازی داشته است، پس باید قیمت رقابتی داشته باشد.

اگرچه Ally ROG مشخصات بی‌نقصی دارد و حتی می‌تواند یک لپ‌تاپ عالی را در کوتاه مدت بسازد، خریداران بارها و بارها نشان داده‌اند که آنچه را که به‌عنوان یک کنسول بازی یا قابل حمل می‌دانند، پرداخت نمی‌کنند (سلام عرضه زودهنگام PS3 و ۳DS) . و در حالی که قیمت شایعه شده ایالات متحده کاملا امیدوار کننده است، این قیمت ادعایی اروپایی کاملاً وحشتناک است.

اگر این واقعاً هزینه مدل بالاتر است، پس باید برای مالیات بر ارزش گفت ه تعدیل شود، زیرا اساساً خریداران را برای هزینه اضافی در سیستمی که در حال حاضر بسیار گران است مجازات می کند. و هنگامی که خریداران احساس می کنند که مجازات می شوند یا از آنها سوء استفاده می شود، این امر تأثیر قابل توجهی بر فروش خواهد داشت، به خصوص که این امر در طول بحران هزینه زندگی که چندین منطقه را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار می دهد، در قفسه ها قرار می گیرد.

تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که منتظر بمانیم و ببینیم که یک بار ۱۱ مه آغاز می‌شود. اگر این شایعات درست باشد، ایسوس می تواند با این حرکت بازار بزرگی را دور بزند.