متن خبر

قیمت کوییک S‌ استاندارد 85گانه از سوی سایپا افزایش یافت

قیمت کوییک S‌ استاندارد 85گانه از سوی سایپا افزایش یافت

شناسهٔ خبر: 446413 -
سایپا با ارسال دعوتنامه برای متقاضیان خرید کوییک S‌ استاندارد 85گانه، قیمت جدید این خودرو را اعلام کرد. براساس دعوتنامه‌های ارسال‌شده، قیمت کوییک S‌ استاندارد 85گانه 294 میلیون تومان اعلام شده است. تا پیش از این، تیپ استاندارد کوییک S حدود 288 میلیون تومان قیمت داشت. به عبارتی اکنون قیمت هاچ‌بک سایپا حدود شش میلیون تومان افزایش داشته است. این خودرو در بازار 394 میلیون تومان قیمت دارد. پس سایپا با افزایش قیمت آن، فاصله میان نرخ بازار و کارخانه کوییک S‌ استاندارد 85گانه را به 100 میلیون تومان کاهش داده است.

جدول تغییرات قیمت کوییک S‌ استاندارد 85گانه:

خودروقیمت قبلقیمت جدیدمیزان افزایش
کوییک S‌ استاندارد 85گانه288 میلیون تومان294 میلیون تومان6 میلیون تومان

سایپا علاوه بر اعلام قیمت جدید کوییک S‌ استاندارد 85گانه، دعوتنامه تکمیل وجه این خودرو را نیز برای متقاضیان اعلام کرد. براساس این شرایط، افرادی که مدتی قبل اقدام به پیش‌خرید کوییک S‌ استاندارد 85گانه کرده بودند، اکنون باید مابقی وجه آن را به حساب سایپا واریز کنند. این مبلغ در دعوتنامه‌های ارسال شده 129 میلیون و 120 هزار تومان اعلام شده است. مشتریان تا روز 13 بهمن 1402 فرصت دارند نسبت به پیش‌خرید کوییک S‌ استاندارد 85گانه اقدام کنند. موعد تحویل خودروها نیز 90 روز پس از تکمیل وجه اعلام شده است.

قیمت کوییک S‌

کوییک S‌ استاندارد 85گانه در واقع همان کوییک S‌ سابق است که الزامات جدید سازمان استاندارد به آن اضافه شده‌اند. این خودرو تا پیش از این با نام کوییک S‌ تیپ DA‌ شناخته می‌شد. گفت ن چراغ‌های دی‌لایت و پوزیشن‌لایت از جمله تغییرات این خودرو نسبت به کوییک S‌ ساده بودند. این خودرو 281 میلیون تومان قیمت داشت. مدتی بعد سایپا سنسور پایش فشار باد تایرها و سیستم کنترل پایداری را به این خودرو گفت و محصول خود را کوییک S‌ استاندارد 85گانه نام‌گذاری کرد. قیمت این خودرو نیز به 287 میلیون و 966 هزار تومان افزایش یافت که اکنون یک افزایش مجدد را نیز در مورد آن شاهد هستیم.

همچنین بخوانید: قیمت کوییک در آبان 1402 از سوی سایپا افزایش یافت

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است