متن خبر

قیمت و زمان عرضه گوشی های سری گلکسی اس 21 سامسونگ

قیمت و زمان عرضه گوشی های سری گلکسی اس 21 سامسونگ

اخبارقیمت و زمان عرضه گوشی های سری گلکسی اس 21 سامسونگ
شناسهٔ خبر: 140549 -
خبرکاو:

گوشی‌های سری گلکسی اس حدودا یک دهه است که در میان ما حضور دارند و به‌صورت نسل‌به‌نسل پیشرفت‌هایی محسوس تجربه کرده‌اند. سامسونگ ساعاتی پیش در مراسم گلکسی آنپکد، جدیدترین نسل از گوشی‌های سری گلکسی اس را در قالب سه دستگاه با نام‌های گلکسی اس ۲۱، گلکسی اس ۲۱ پلاس و گلکسی اس ۲۱ اولترا (Samsung Galaxy S21 Ultra) معرفی کرد. 

مهم‌ترین گوشی جدید سامسونگ گلکسی اس ۲۱ اولترا است. اس ۲۱ اولترا یک‌سری قابلیت دارد که پیش‌تر نمونه‌ی آن‌ها را در گوشی‌های سری گلکسی اس ندیده بودیم. مهم‌ترین تغییرات اعمال‌شده در گلکسی اس ۲۱ اولترا، مربوط به دوربین و نمایشگر هستند. سامسونگ اعلام کرده است گوشی‌های جدیدش در بازارهای آمریکا، چین و کره‌ی جنوبی با پردازنده‌ی اکسینوس 2100 همراه می‌شوند و در بازارهای دیگر دارای پردازنده‌ی اسنپدراگون 888 خواهند بود. 

سامسونگ در مراسم امشب اعلام کرد که قصد دارد مدل پایه‌ی گلکسی اس ۲۱ را با قیمت ۷۹۹ دلار و مدل پایه‌ی گلکسی اس ۲۱ پلاس را با قیمت ۹۹۹ دلار در بازار عرضه کند. ازطرفی مدل پایه‌ی گلکسی اس ۲۱ اولترا با قیمت ۱٬۱۹۹ دلار به بازار می‌آید. تاریخ عرضه‌ی گلکسی اس ۲۱ و اس ۲۱ پلاس و گلکسی اس ۲۱ اولترا برای ۲۹ ژانویه‌ی ۲۰۲۱ (۱۰ بهمن ۱۳۹۹) تعیین شده است. 

-گلکسی اس ۲۱گلکسی اس ۲۱ پلاسگلکسی اس ۲۱ اولترا
قیمت مدل پایه۷۹۹ دلار۹۹۹ دلار۱٬۱۹۹ دلار
تاریخ عرضه به بازار۱۰ بهمن ۱۳۹۹۱۰ بهمن ۱۳۹۹۱۰ بهمن ۱۳۹۹

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظرارسال پیامک بلک لیست


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو