متن خبر

قیمت لیر ترکیه امروز

قیمت لیر ترکیه امروز

شناسهٔ خبر: 457083 -
به گزارش اقتصادنیوز، سال 1402 در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک شده است که شاهد انعقاد تفاهمنامه‌های مختلفی میان ایران و کشورهای همسایه در راستای روابط تجاری و اقتصادی هستیم؛ توافقنامه‌هایی که برخی در زمینه تسهیل تردد مسافران و تسهیل حضور گردشگران میان ایران و این کشورها نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

در تازه‌ترین نمونه هم توافقنامه مهمی میان سازمان هواپیمایی ایران و عمان به امضا رسید که در پی آن حق بهره برداری از آزادی پنجم و هفتم در حوزه حمل و نقل بار برای دو طرف ایرانی و عمانی مورد توافق قرار گرفت. طبق این توافقنامه به عمان اجازه داده شده است که از مبدا کشور خودش به مقصد ایران و یک مقصد دوم که پروازی در آن مسیر نداریم، پرواز داشته باشند.

به گفته محمد محمدی‌بخش، معاون وزیر راه و شهرسازی، «برای عمان هنوز مسیر مشخصی توافق نشده اما قرار بر این شده این اجازه به دو طرف داده شود و مسیرهایی که شرکت‌های معینه اعلام می‌کنند، مورد تحلیل قرار بگیرد تا برای دو فصل پروازی به طور آزمایشی این توافقات به اجرا برسد و هر مسیری که پیشهاد شود تحلیل کارشناسی خواهد شد بعد از آن تاییدیه‌ها صادر می‌شوند.»

موضوعی که می‌تواند برای بخش عمده‌ای از ایرانیان که بنا دارند در ایام تعطیلات نوروزی راهی این کشور عربی شوند، قابل اهمیت باشد. اگر شما هم جزو این گروه هستید بد نیست که از آخرین وضعیت قیمت ریال؛ واحد پول رسمی عمان در بازار ارز تهران با خبر شوید.

آخرین قیمت ریال عمان امروز 20 اسفند 1402

امروز هر ریال عمان در بازار ارز تهران به مانند روز گذشته روند نزولی را تجربه کرده است تا پس از چند روز سیر افزایشی؛ برای دومین روز متوالی شیب کاهشی را دنبال کرده باشد. هر ریال عمان امروز 154,540 تومان نرخ گذاری شد که نسبت به روز پیش 3210 تومان ارزان شده است.

میزان کاهش قابل توجهی که یک رکورد محسوب می‌شود و برای ریال عمان در هفته گذشته بی‌سابقه است.

قیمت امروز درهم امارات

همچنین هر درهم امارات در بازار امروز 16080 ارزش گذاری شده است که به مانند هر ریال عمان نسبت به روز پیش عقب نشینی کرده است. هر ریال عمان امروز 290 تومان ارزان شده است.

همچنین نرخ برابری هر درهم امارات با دلار آمریکا در بازار ارز تهران امروز 0.27 است.

قیمت دینار عراق در بازار

دینار عراق که در روزهای اخیر افزایش یا کاهشی را تجربه نکرده و ثبات را در پیش گرفته است؛ امروز هم به تبعیت از روند نزولی حاکم بر بازار ارز تهران شیب نزولی نامحسوسی را دنبال کرد.

هر دینار عراق با تجربه افت قیمت یک تومانی نسبت به روز گذشته، 46 تومان خرید و فروش شد.

لیر

قیمت لیر ترکیه امروز

در ترکیه؛ دیگر کشور همسایه ایران هم امروز قیمت لیر؛ واحد پول رسمی این کشور بر کاهش پافشاری داشت.

هر لیر ترکیه که روز گذشته 1905 تومان در بازار مبادله شده بود، امروز افت قیمت 30 تومانی را تجربه کرده است و 1875 تومان در میان معامله گران خرید و فروش شد.

آخرین قیمت درام ارمنستان

درام ارمنستان که همواره معامله گران شاهد نوسانات محدود آن در بازار ارز هستند، امروز در جریان مبادلات ارزی؛ 148 تومان ارزش گذاری شد تا سه تومان نسبت به روز پیش عقب نشینی داشته باشد.

همچنین امروز نرخ برابری هر درام ارمنستان با دلار آمریکا در بازار 403.6 است که نسبت به روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت امروز منات آذربایجان

امروز قیمت منات آذربایجان هم به مانند سایر نرخ های حاضر در بازار ارز تهران، خط مشی جز کاهش را در پیش نگرفت تا با افت قیمت 730 تومانی که تجربه کرد؛ 34870 تومان معامله شود.

منات آذربایجان

آخرین نرخ لاری گرجستان

همچنین قیمت لاری گرجستان در معاملات امروز سیر کاهشی را دنبال کرده است تا با تجربه افت 470 تومانی در مقایسه با روند پایانی مبادلات ارزی روز گذشته؛ 22540 تومان خرید و فروش شود.

امروز گرد کاهشی بر بازار ارز تهران پاشیده شد تا برای دومین روز پیاپی معامله گران شاهد شیب نزولی قیمت نرخ ارزها باشند. در معاملات امروز ریال عمان بیشترین میزان کاهش را به خود اختصاص داد و دینار عراق هم کمترین میزان افت قیمت را به نام خود زد.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است