متن خبر

قیمت دینار عراق در بازار امروز+ جدول

قیمت دینار عراق در بازار امروز+ جدول

شناسهٔ خبر: 457298 -
به گزارش اقتصادنیوز، موضوع ارزهای مسافرتی امروز هم با انتشار توییتی توسط علی خضریان، نماینده تهران در مجلس بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاد و در کانون توجه رسانه‌ها قرار گرفت. این نماینده مجلس با اشاره به روند توزیع ارزهای مسافرتی، در این باره نوشت: «پس از پیگیری از دستگاه‌های مسئول در دولت، مطلع شدم خوشبختانه با ورود آقای رئیس جمهور در موضوع ارز مسافرتی، توزیع این رانت ناعادلانه متوقف می‌شود.»

ادعایی که واکنش سریع بانک مرکزی را به همراه داشت و این بانک اعلام کرد: «شایعات مطرح شده در فضای مجازی درباره توزیع و نحوه تخصیص ارزهای مسافرتی صحت ندارد و فروش ارز مسافری هوایی به متقاضیان همچنان ادامه دارد و متوقف نشده است. »

قیمت دلار و درهم  امروز دوشنبه 21 اسفند 1402/ قیمت لیر و پوند+جدول

این در حا فهرست که در روزهای اخیر بازار انتشار فیلم‌هایی درباره وضعیت نابهسامان توزیع ارزهای مسافرتی در فرودگاه امام خمینی حسابی داغ شده است و روز گذشته هم چند فیلم در این باره در فضای مجازی منتشر شد که واکنش رئیس شعبه بانک ملی در فرودگاه امام خمینی (ره) را نیز به همراه داشت. او مدعی شد که ویدئوی منتشر شده برای روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ است و در حال حاضر شرایط توزیع ارز مسافرتی روند معمول خود را دنبال می کند. ادعایی که البته با روایت شاهدان عینی این ماجرا متفاوت است و بسیاری از روند نامطلوب عرضه ارزهای مسافرتی در فرودگاه امام خمینی در چند وقت اخیر شکایت داشتند.

آنچه مشخص است مسئله افزایش سهمیه ارزهای مسافرتی و نحوه توزیع آن همچنان محل اختلاف است و باید دید بانک مرکزی چه راهکاری را برای آرام کردن اوضاع اتخاذ خواهد کرد. با وجود تمامی این تفاسیر، بازار ارز تهران امروز را در حالی به پایان رساند که نرخ‌ها پس از پشت سر گذاشتن روند کاهشی در دو روز گذشته؛ سیر صعودی را در پیش گرفتند. در ادامه آنچه امروز بر نرخ ارز کشورهای همسایه ایران گذشت را مرور خواهیم کرد.

قیمت لیر ترکیه در بازار امروز 21 اسفند 1402

امروز قیمت لیر ترکیه در جریان معاملات بازار ارز تهران روند صعودی را سر لوحه کار خود قرار داد و با تجربه افزایش 10 تومانی که نسبت به روز گذشته تجربه کرد؛ 1885 تومان نرخ گذاری و خرید و فروش شد.

قیمت لیر ترکیه

قیمت درهم امارات امروز

در امارات متحده عربی ارزش هر درهم امروز در پایان مبادلات ارزی بازار تهران شیب افزایشی را طی کرد و 16160 تومان نرخ گذاری و معامله شد تا نسبت به معاملات روز پیش، 80 تومان رشد داشته باشد.

همچنین نرخ برابری هر درهم امارات با دلار آمریکا در بازار ارز تهران، 0.27 است که در مقایسه با روز گذشته تغییری نداشته است.

قیمت دینار عراق در بازار

در دیگر کشور عرب زبان همسایه ایران یعنی عراق، ارزش هر دینار نسبت به روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است و 46 تومان ارزش گذاری و مبادله شد. این روند برای دینار چندان غریب نیست و در هفته اخیر بارها بازار با ثبات برای واحد پول رسمی کشور عراق به پایان رسیده است.

ریال عمان

قیمت ریال عمان امروز

رکورددار نوسانات کاهشی یا افزایشی بازار ارز تهران یعنی ریال عمان هم امروز را در حالی به پایان رساند که از روند صعودی حاکم بر معاملات پیروی کرد و گران شد. هر ریال عمان در جریان معاملات امروز 156,240 تومان نرخ گذاری و معامله شد که نسبت به روز گذشته 1700 تومان گران شده است.

نرخ برابری هر ریال عمان با دلار آمریکا امروز 2.60 است که نسبت به روز گذشته تغییری را تجربه ن کرد.

آخرین قیمت منات آذربایجان

امروز همچنین هر منات آذربایجان در پایان معاملات بازار ارز تهران سیر صعودی را دنبال کرد و با تجربه افزایش 390 تومانی نسبت به روز پیش، 35260 تومان ارزش گذاری و خرید و فروش شد.

قیمت امروز درام ارمنستان

امروز در بازار ارز تهران ارزش هر درام ارمنستان هم به 150 تومان رسید. نرخی که در مقایسه با آنچه در معاملات روز گذشته اتفاق افتاد، رشد دو تومانی داشته است و برای درام ارمنستان افزایش قابل قبولی محسوب می‌شود.

ارزش لاری گرجستان امروز

در نهایت معاملات بازار ارز تهران در حالی امروز به پایان رسید که هر لاری گرجستان در جریان مبادلات ارزی معامله گران، 22790 تومان قیمت خورد. هر لاری گرجستان در مقایسه با روز پیش 250 تومان افزایش را تجربه کرده است.

بازار ارز تهران امروز را در حالی به پایان رساند که به جز دینار عراق، همه نرخ ها بر مدار رشد حرکت کردند و ریال عمان به مانند روال روزهای گذشته بیشترین میزان افزایش را به خود اختصاص داد و درام ارمنستان هم کمترین میزان رشد قیمت را تجربه کرد.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است