سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

قیمت دلار و درهم امروز پنجشنبه 17 اسفند 1402+جدول

به گزارش  اقتصادنیوز، قیمت دلار مبادله ای امروز در مقایسه با روز گذشته صعودی شد. همچنین  قیمت یورو در مرکز مبادله افزایشی شد.  قیمت دلار مبادله ای امروز دلار مبادله ای، امروز به ۴۳,۰۹۵ (چهل و سه هزار و نود و پنج ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۵ درصدی داشته است. آخرین نرخ دلار در صرافی ملی دلار در صرافی ملی، امروز به ۴۳,۰۹۵ (چهل و سه هزار و نود و پنج ) تومان رسید که نسبت ...

به گزارش  اقتصادنیوز، قیمت دلار مبادله ای امروز در مقایسه با روز گذشته صعودی شد. همچنین  قیمت یورو در مرکز مبادله افزایشی شد. 

قیمت دلار مبادله ای امروز

دلار مبادله ای، امروز به ۴۳,۰۹۵ (چهل و سه هزار و نود و پنج ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۵ درصدی داشته است.

آخرین نرخ دلار در صرافی ملی

دلار در صرافی ملی، امروز به ۴۳,۰۹۵ (چهل و سه هزار و نود و پنج ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۵ درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو در صرافی ملی

یورو در صرافی ملی، امروز به ۴۷,۰۲۶ (چهل و هفت هزار و بیست و شش ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۶۱ درصدی داشته است.

قیمت یورو مبادله ای امروز

یورو مبادله ای، امروز به ۴۷,۰۲۶ (چهل و هفت هزار و بیست و شش ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۶۱ درصدی داشته است.

خبرکاو