متن خبر

قیمت خودرو در ۱۳ مهر / خودرو ها افزایش قیمت داشتند یا کاهش؟!

قیمت خودرو در ۱۳ مهر / خودرو ها افزایش قیمت داشتند یا کاهش؟!

شناسهٔ خبر: 441077 -
به گزارش رکنا، در روز گذشته از اصلی ترین اخبار خودرویی که توانایی تأثیرگذاری روی بازار دارد، می‌توان به طرح‌های فروش فردا موتورز و گروه بهمن اشاره کرد. همچنین هر روزی که می‌گذرد، اخبار مهم‌تری از واردات خودرو و رسیدن خودروهای ثبت سفارش شده به گمرک می‌رسد. برای مثال، چانگان‌های CS35 پلاس فروخته شده توسط سایپا درحال پلاک‌گذاری هستند و تعداد اندکی از آن‌ها از روز گذشته و با پلاک ملی در خیابان‌های داخل کشور به چشم می‌خورند.

به گزارش تجارت نیوز، باتوجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت باثباتی را تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی، امروز افت اندکی نسبت به روز گذشته دارد.

پراید ۱۳۱ با مدل ۱۳۹۹ که ارزان‌ترین محصول داخلی به شمار می‌رود پس از هفته‌ها ثبات قیمتی، دوباره پنج میلیون تومان افزایش یافت و به همان نرخ ۳۱۵ میلیون تومانی رسید که در چند ماه گذشته با آن معامله می‌شد.

کوییک دنده‌ای S هاچ‌بک اقتصادی شرکت سایپا بوده که نسبت به روز گذشته، تنها یک میلیون تومان افت قیمتی داشته و به نرخ ۳۴۲ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷i دنده‌ای نیز هاچ‌بک تولیدی ایران خودرو محسوب می‌شود که همانند هاچ‌بک رقیب خود (کوییک) تنها یک میلیون تومان کاهش یافت و با سقوط از کانال ۶۰۰ میلیونی، به نرخ ۵۹۹ میلیون تومان رسید.

دنا پلاس ۶ دنده توربوشارژ نیز از این قاعده خودروهای داخلی مستثنی نبوده و با افت یک میلیون تومانی، با قیمت ۷۲۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی نیز همانند داخلی‌های بازار از افت ناچیزی برخوردار هستند.

بسترن B30 با مدل ۱۴۰۰ که از سدان‌های توقف تولید خورده بهمن موتور به شمار می‌رود، با ۱۵ میلیون تومان دیگری که نسبت به روز گذشته تجربه کرد، به قیمت ۹۸۰ میلیون تومان رسید.

هایما S5 دنده اتوماتیک از معدود خودروهای مونتاژی بازار بوده که نسبت به روز گذشته افزایش قیمت دارد. این کراس‌اوور ایران خودرو حدود ۱۰ میلیون تومان گران‌تر از روز گذشته و با نرخ یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

جک S5 نیوفیس که از کراس‌اوورهای محبوب و نسبتاً قدیمی کرمان موتور محسوب می‌شود، همانند بسترن با یک افت ۱۵ میلیون تومانی روبه رو بوده و روی کانال یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در حال خرید و فروش است.

فردا T5 یکی از کراس‌اوورهای تولیدی شرکت فردا موتورز است که طی چند هفته گذشته هیچ تغییر قیمتی ندارد. این خودرو امروز نیز تغییری نداشته و با نرخ یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومانی در حال معامله است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است