متن خبر

قیمت بالاتر تخم مرغ باعث تقاضای جایگزین می شود

قیمت بالاتر تخم مرغ باعث تقاضای جایگزین می شود

اخبارقیمت بالاتر تخم مرغ باعث تقاضای جایگزین می شود
شناسهٔ خبر: 267795 -
خبرکاو:

برابری قیمت با غذاهای سنتی یکی از چالش های اصلی استارت آپ های پروتئین جایگزین است. با این حال، به نظر می رسد آنفولانزای مرغی، کمبود تخم مرغ بدون قفس و متعاقب آن افزایش قیمت ها در اواخر سال 2022، برای شرکت های جایگزین تخم مرغ "ورود" ایجاد می کند تا نشان دهند که می توانند رقابت کنند.

قیمت تخم مرغ بسته به موقعیت جغرافیایی از چند دلار در ماه دسامبر به بیش از 5 دلار افزایش یافت زیرا آنفولانزای مرغی در تمام 50 ایالت شیوع یافت و میلیون ها مرغ و بوقلمون را کشت و خریداران را به فکر بازنگری در خرید غذای اصلی و وعده غذایی آینده انداخت. برنامه ها داده های جدید اداره آمار کار نشان می دهد که قیمت تخم مرغ بین دسامبر و ژانویه 8.5٪ افزایش یافته است، در حالی که قیمت سالانه 70٪ افزایش یافته است.

یک خبر خوب وجود دارد: طبق داده‌های وزارت کشاورزی ایالات متحده، موارد آنفولانزای پرندگان در ژانویه کاهش یافت و تعداد کل طیور کمتر از 500000 تلف شد، در حالی که در دسامبر این رقم بیش از 5 میلیون نفر بود. با این حال، رزماری سیفورد، مدیر ارشد دامپزشکی وزارت کشاورزی آمریکا به وال استریت ژورنال بيان کرد که این می تواند کوتاه مدت باشد. او بيان کرد که وقتی پرندگان وحشی در بهار مهاجرت می کنند، ویروس احتمالا دوباره افزایش می یابد.

در حالی که ممکن است این یک فرصت به نظر برسد، من با برخی استارت آپ ها در این بخش و سرمایه گذاران صحبت کردم تا ببینم آیا شرکت های تخم مرغ جایگزین می توانند و باید از مزیت استفاده کنند و برای عرضه محصول خود به بازار یا گسترش پایگاه مصرف کننده خود رقابت کنند.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است