متن خبر

قیمت‌های تلسا شروع به افزایش پشتیبان می‌کنند

قیمت‌های تلسا شروع به افزایش پشتیبان می‌کنند

اخبارقیمت‌های تلسا شروع به افزایش پشتیبان می‌کنند
شناسهٔ خبر: 266106 -
خبرکاو:

پشت یک شاسی بلند تسلا مدل Y آبی رنگ
تسلا

اگر دنبال نکرده‌اید، قیمت‌های تسلا در همه جا هستند و پیگیری همه تغییرات سخت است. پس از کاهش گسترده 20 درصدی قیمت تا آغاز سال 2023 و چندین تغییر در هفته های اخیر، تسلا دوباره قیمت ها را در بسیاری از مدل ها در آخر هفته تعدیل کرد.

از زمانی که قیمت مدل Y در ماه ژانویه نزدیک به 13000 دلار کاهش یافت، همه چیز به آرامی شروع به بازگشت به سطوح بالاتر کرد. هفته گذشته شاهد افزایش بودیم. سپس، در آخر هفته Super Bowl، این شرکت 500 دلار دیگر به قیمت پایه AWD Model Y اضافه کرد و آن را به 51990 دلار رساند. به‌علاوه، مدل Y رده بالا نزدیک به 59 هزار دلار برای خریداران هزینه خواهد داشت.

البته این همه خبر بد نیست، زیرا ما در واقع شاهد کاهش قیمت جزئی دیگری در مدل محبوب 3 بودیم. مقرون به صرفه ترین مدل دیفرانسیل عقب مدل 3 500 دلار ارزان تر از هفته گذشته است و قیمت را به 42990 دلار کاهش می دهد. آن را با اعتبار مالیاتی 7500 دلاری خودروهای برقی که هنوز هم مشکل است، جفت کنید و خریداران واجد شرایط می توانند مدل 3 را با قیمتی کمتر از 35 هزار دلار دریافت کنند.

در حالی که این برای خریداران علاقه مند به مدل 3 مقرون به صرفه تر هیجان انگیز است، محبوب ترین وسیله نقلیه تسلا، مدل Y، به آرامی دوباره شروع به گران شدن می کند.

ایلان ماسک ادعا می‌کند که این شرکت به دنبال کاهش قیمت‌های قبلی شاهد تقاضای زیادی برای مدل Y است و ممکن است افزایش قیمت‌های بیشتری در راه باشد. اساسا، تسلا برای شروع سال 2023 قیمت ها را کاهش داد، اما می توانید انتظار داشته باشید که قیمت ها در طول سال 2023 به آرامی افزایش یابد.

به نظر می‌رسد موجودی کالا به نسبت ارزشش، وضعیت خوبی دارد، و اکثر تحویل‌های مدل Y برای پایان ماه مارس یا اوایل آوریل تخمین زده می‌شوند.

از طریق DriveTeslaCanada

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است