سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

قطار رشت – کاسپین به مقصد نرسید!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از صدا و سیما، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور گفت: ساخت طرح رشت - کاسپین از 15 سال پیش آغاز شد و بعد از یک سال به دلیل آغاز ساخت راه آهن قزوین - رشت متوقف شد.وی گفت : ساخت این طرح به صورت جدی از سال ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از صدا و سیما، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور گفت: ساخت طرح رشت - کاسپین از 15 سال پیش آغاز شد و بعد از یک سال به دلیل آغاز ساخت راه آهن قزوین - رشت متوقف شد.
وی گفت : ساخت این طرح به صورت جدی از سال 97 آغاز شد و طول این مسیر 37 کیلومتر است که در حال حاضر 5 و نیم کیلومتر ریل گذاری این مسیر به پایان رسیده است که از این میزان زیرسازی 4 کیلومتر آن به پایان رسیده است.

بلیت قطار‌های اسفند پیش‌فروش شد/ برای خرید اقدام کنید

خیراله خادمی با بیان اینکه در طول این مسیر 18 تقاطع، پل بزرگ و 243 آبراه ساخته و احداث شده است ادامه داد: ساخت بخشی از طرح با توجه به شرایط آب و هوایی و بارندگی ها به کندی پیش می رود و 15 هزار متر مکعب خاکریزی باقی مانده است و نزدیک به 2 هزار میلیارد تومان در این محور هزینه شده است.

زمان پیش‌فروش بلیط قطارهای اسفند اعلام شد

وی گفت : ارزش روز این طرح 5 هزار میلیارد تومان برآورد شده است و در حال حاضر 400 میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران پرداخت نشده است.

خبرکاو