متن خبر

قدردانی از اقدامات کانون‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی در دوران کرونا

قدردانی از اقدامات کانون‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی در دوران کرونا

اخبارقدردانی از اقدامات کانون‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی در دوران کرونا
شناسهٔ خبر: 109662 -
خبرکاو:

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، این جلسه حضور دکتر امام هادی ـ سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، هاشم ورزی ـ سرپرست مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، سیدصالحی ـ معاون اجرایی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، آزاد ـ سرپرست روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و دبیران کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه روز دوشنبه دوم تیر ماه برگزار شد.

در ابتدای  جلسه دکتر امام هادی بیان کرد: از اینکه شما عزیزان را با چهره‌های بشاش و مشتاق می‌بینم بسیار خرسندم و از اینکه در این مدت ما را تنها نگذاشتید و دوشادوش ما گام برداشتید کمال تشکر و قدردانی را دارم. تلاش‌های شما نخبگان در این شرایط بحرانی برای ما بسیار ارزشمنداستبه همین علت به شما عزیزان خداقوت می‌گویم و امیدوارم که در ادامه این مسیر دشوار همچنان قدرتمندانه رو به جلو حرکت کنید.

سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بیان کرد: شما به خوبی این مهم را به اثبات رساندید که هر چه شرایط سخت‌تر شود، ظرفیت خلاقیت شما عزیزان افزایش پیدا می‌کند و این یعنی در شما فرهیختگان شور جوانی همراه با حس نوع دوستی موج می‌زند و در راستای آن می‌توانید به شکل مطلوب و صحیح خودتان را در شرایط مجازی وفق دهید.

او بیان کرد: در این مدت نشان دادید که می‌توانید در شرایط سخت در کنار ما باشید و هر آنچه را که در توان دارید به کار ببرید لذا به شما دانشجویان عزیز تبریک می‌گویم چرا که این کار خیرخواهانه شما شایسته تقدیر است. 

امام هادی تصریح کرد: حضور مجدد شما دانشجویان دلسوز را تبریک می‌گویم و از تک تک شما خوبان که با این شرایط سخت جنگیدید کمال قدردانی را دارم و این مهم را خاطرنشان کنم که ما مسوولان از همه توانمندی‌های شما نخبگان و فرهیختگان استقبال می‌کنیم.

سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ادامه سخنان خود تاکید کرد: انشاءالله بتوانیم در ادامه مسیر، فعالیت‌های جدید را با در نظر گرفتن شرایط جدید رو به تعالی پیش ببریم.

همچنین هاشم ورزی در بخش دیگری از این نشست بیان کرد: باعث افتخاراستکه در حوزه فرهنگی مشغول به فعالیت هستید و از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزید و بسیار سپاسگزارم که در این ایام با وجود شما عزیزان احساس تنهایی نکردیم و توانستیم به عنوان سرباز مجموعه با یاری شما خوبان به مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خدمت کنیم.

او بیان کرد: هر کدام از شما نخبگان در این مدت هر آنچه در توان داشتید در طبق اخلاص گذاشتید و با اطمینان این نکته را می‌گویم که حتی بیش از پیش مشغول به فعالیت بودید و به نحو احسن توانستید از این تهدید به عنوان فرصت بهره کافی را ببرید و مفید بودنتان را در فضای مجازی هم نهادینه کنید.

سرپرست مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه بیان کرد: کار ما با حضور شما عزیزان معنادار می‌شود و از اینکه توانستید در کنار ما هماهنگ گام بردارید، کمال تشکر و قدردانی را می‌کنم. امیدوارم در ادامه این مسیر سخت با همدلی شما بزرگواران همانند همیشه پیشرو و پیشگام رو به جلو حرکت کنیم.

بیان کردنیاستدر این جلسه دبیران کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه ضمن ارایه گزارش عملکرد خود در دوران شیوع بیماری کرونا، به طرح موارد درخواستی خود پرداختند.

شایان ذکراستدر این نشست دبیران کانون‌های ادبی، دوبله، نمایش، هنرهای تجسمی، خیریه، قرآن و عترت و... حضور داشتند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو