اخبار, ترفند

قبل از اینکه از بین بروند، در معاملات روز مادر سامسونگ صرفه جویی زیادی کنید

فروش محصولات سامسونگ <a href= به مناسبت روز مادر" width="1200" height="675">
سامسونگ

روز مادر نزدیک است، و اگر هنوز در تلاش هستید تا به یک هدیه عالی فکر کنید، سامسونگ ممکن است شما را تحت پوشش قرار دهد. به عنوان بخشی از جشن روز مادر، سامسونگ تا ۱۳ مه بر روی بسیاری از محصولات خود تخفیف ارائه می‌کند. این فروش با زمان محدود می تواند کمک کند.

سامسونگ تمام مراحل فروش خود را به مناسبت روز مادر انجام می‌دهد و تخفیف‌هایی برای پوشیدنی‌ها، تلفن‌های هوشمند، تلویزیون‌ها، لوازم خانگی و موارد دیگر اعمال می‌کند. شاید شخصیت مادر در زندگی شما بتواند از جاروبرقی رباتی Jet Bot AI+ سامسونگ بهره مند شود که با قابلیت تشخیص اشیا به قیمت ۹۹۹.۹۹ دلار (۳۰۰ دلار تخفیف) به فروش می رسد. همچنین نسخه ارزان‌تری با کنترل هوشمند قدرت وجود دارد که با قیمت ۲۴۹.۹۹ دلار (۳۵۰ دلار تخفیف) به فروش می‌رسد. آیا مادر عاشق گم شدن در آهنگ های مورد علاقه اش است؟ سپس او با یک جفت Galaxy Buds Live جدید با قیمت ۹۹ دلار (۵۰ دلار تخفیف) یا یک جفت راحت Galaxy Buds2 Pro با قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار (۳۰ دلار تخفیف) خوشحال خواهد شد.

فروش روز مادر | صرفه جویی در صدها در فناوری عالی | سامسونگ

شما باید سریع عمل کنید تا از این پس‌اندازهای فوق‌العاده و فناوری هدیه‌ای که می‌تواند زندگی او را ساده‌تر کند، مطمئن شوید. قبل از پایان روز در ۱۳ می خرید کنید و می‌توانید یک Galaxy Tab S8 Ultra با قیمت ۱۰۷۹.۹۹ دلار (۱۲۰ دلار تخفیف) بگیرید تا از مادر به خاطر تمام کارهایی که در طول سال‌ها انجام داده تشکر کنید. چیزهای زیادی برای خرید وجود دارد، تا اطمینان حاصل شود که می توانید انتخاب درستی در مورد هدیه ای عالی برای شخصیت مادر در زندگی خود داشته باشید. از ساعت‌های هوشمند گرفته تا لپ‌تاپ‌ها و فراتر از آن، مطمئناً هدیه‌ای خواهید یافت که قدردانی شما را برای تمام کارهای او جلب کند.

فروش روز مادر سامسونگ ممکن است در ۱۳ می به پایان برسد، اما صرفه جویی هنوز تمام نشده است. این غول فناوری رویداد Discover Samsung خود را از ۱۵ تا ۲۱ مه میزبانی می کند. این رویداد دارای معاملات انحصاری کاملاً جدیدی در مورد لوازم خانگی، تلویزیون، نمایشگر، تلفن های هوشمند و موارد دیگر خواهد بود، پس یادآوری خود را تنظیم کنید تا فرصت را از دست ندهید.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *