سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

فیلم ترسناک نتفلیکس The Platform دنباله ای بسیار شایسته دریافت می کند

pebKDTbszjMrJaaW8soYDD-1200-80.jpeg
یکی از بهترین فیلم های ترسناک نتفلیکس برای دنباله ای بازگشته است و سرویس استریم چند تصویر تیزر را همزمان با آغاز تولید فیلم به نمایش می گذارد. سکوی ۲۰۲۰ یک فیلم ترسناک اسپانیایی برای این سکو بود – در یک مجتمع زندان عمودی اتفاق می‌افتد، جایی که جیره‌های غذا به تدریج از بالا در آسانسور پایین می‌آیند و آن‌هایی که پایین‌تر هستند با باقیمانده‌های کوچک و فزاینده‌ای باقی می‌ماند تا زنده بمانند. تا اینجا، قیاس طبقاتی. ...

یکی از بهترین فیلم های ترسناک نتفلیکس برای دنباله ای بازگشته است و سرویس استریم چند تصویر تیزر را همزمان با آغاز تولید فیلم به نمایش می گذارد.

سکوی ۲۰۲۰ یک فیلم ترسناک اسپانیایی برای این سکو بود – در یک مجتمع زندان عمودی اتفاق می‌افتد، جایی که جیره‌های غذا به تدریج از بالا در آسانسور پایین می‌آیند و آن‌هایی که پایین‌تر هستند با باقیمانده‌های کوچک و فزاینده‌ای باقی می‌ماند تا زنده بمانند. تا اینجا، قیاس طبقاتی.

نتفلیکس در توییتر به نمایش تصاویر پلتفرم ۲ پرداخت، که شامل سرنخ های جدید فیلم در همان نوع سلول های زندانی است که تماشاگران از فیلم اصلی تشخیص می دهند:

داستان هنوز به پایان نرسیده است. .. در اینجا اولین نگاه شما به دنباله ما به پلتفرم، محبوب ترین فیلم اسپانیایی در تاریخ نتفلیکس، یک بار دیگر توسط Galder Gaztelu-Urrutia است. pic.twitter.com/onEdPxCxHD 11 مه ۲۰۲۳

بیشتر ببین

به نظر می‌رسد که دنباله این فیلم دارای یک بازیگر کاملاً جدید است، با حضور هویک کوچکریان از مدیر شب و میلنا اسمیت از تین اند تینا - و باید به سیر کردن آنهایی که هنوز بعد از وقایع تهوع‌آور فیلم اول هنوز گرسنه هستند، کمک کند. هنوز تاریخ انتشار مشخصی یا حتی خلاصه داستان مشخص نشده است، اما با شروع تولید، امیدواریم در ماه های آینده اخباری منتشر شود.

به نظر می رسد نتفلیکس این روزها در تجارت ترسناک است، تعدادی فیلم ترسناک مستقل و اسلشر جدید در طول ماه می.

با این حال، اگر می‌خواهید یک ترس واقعی داشته باشید، فقط منتظر بمانید تا سرکوب رمز عبور شروع شود…