متن خبر

فیلم‌های جدید هولو: بزرگترین فیلم‌هایی که در فوریه ۲۰۲۳ پخش می‌شوند

فیلم‌های جدید هولو: بزرگترین فیلم‌هایی که در فوریه ۲۰۲۳ پخش می‌شوند

اخبارفیلم‌های جدید هولو: بزرگترین فیلم‌هایی که در فوریه ۲۰۲۳ پخش می‌شوند
شناسهٔ خبر: 266479 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

اگر می‌خواهید فیلم‌های جدید Hulu را به‌محض ورود به پلتفرم بخواهید، این راهنما برای نشانک‌گذاری است. ما فهرست را به طور مرتب با عناوینی که Hulu به کتابخانه خود اضافه می کند به روز می کنیم تا بتوانید از آنچه در دسترس است مطلع باشید.

انتخاب فیلم Hulu همیشه قوی‌تر می‌شود، با مجموعه‌ای از عناوین اصلی درخشان که ناپدید نمی‌شوند، و همچنین مجموعه‌ای دائماً در حال تغییر که می‌توانید چشمتان را به آن نگاه کنید. از فیلم‌های هیجان‌انگیز گرفته تا کمدی با صدای بلند خنده‌ای، فیلم‌های Hulu همه ژانرها را در بر می‌گیرند تا همیشه چیزی متناسب با روحیه خود پیدا کنید.

این فهرست شامل انتخاب ما از فیلم‌های جدید Hulu است که در چند ماه گذشته به نمایش درآمده‌اند. اگر می‌خواهید خلاصه‌ای جامع از آنچه در استریمر وجود دارد، داشته باشید، بهترین راهنمای فیلم‌های Hulu خود را توصیه می‌کنیم. اما، برای اینکه بهترین محتوای جدید در Hulu (یکی از بهترین خدمات پخش جریانی) قرار بگیرد، به خواندن ادامه دهید.

فیلم های جدید هولو

فیلم های جدید هولو

اگر خیابان بیل می توانست صحبت کند

تصویر ثابتی <a href= از If Beale Street Could Talk" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CqFCcAEPio48RYPPSYyJxh-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CqFCcAEPio48RYPPSYyJxh-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CqFCcAEPio48RYPPSYyJxh-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CqFCcAEPio48RYPPSYyJxh-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CqFCcAEPio48RYPPSYyJxh-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CqFCcAEPio48RYPPSYyJxh-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CqFCcAEPio48RYPPSYyJxh.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CqFCcAEPio48RYPPSYyJxh.jpg">

(اعتبار تصویر: Annapurna Pictures)

تاریخ انتشار: 1 فوریه

اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند، اقتباسی از رمانی به همین نام، توسط بری جنکینز (مهتاب) نوشته و کارگردانی شده است. داستان در اوایل دهه 1970 در هارلم می گذرد و داستان زوج جوان و دوستان همیشگی تیش (کی کی لین) و فونی (استفان جیمز) را دنبال می کند که برای شروع زندگی مشترکشان هیجان زده هستند. همه چیز خراب می شود زیرا یک پلیس نژادپرست به این معنی است که فونی به دلیل تجاوزی که مرتکب نشده دستگیر می شود - و تیش متوجه می شود که او باردار است. اما تیش و خانواده اش مصمم هستند که بی گناهی فونی را ثابت کنند.

داستانی از عشق، بی عدالتی و مبارزه با مشکلات، اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند نقدهای مثبتی دریافت کرد و اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن به رجینا کینگ برای بازی در نقش مادر تیش، شارون ریورز تعلق گرفت.

اسکار

آل پاچینو در فیلم صورت زخمی

(اعتبار تصویر: Universal Pictures)

تاریخ انتشار: 1 فوریه

Scarface داستان طمع، فساد و قدرت در زیر بطن تجارت مواد مخدر میامی است. آل پاچینو پناهنده کوبایی تونی مونتانا است که با قتل بی رحمانه هر کسی که سر راهش قرار می گیرد به بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر در ایالت تبدیل می شود. اما پلیس و پارانویای خود او را از بین می برد و مونتانا در نهایت شعله های مرگ او را شعله ور می کند.

این فیلم نمادین خام و به طرز وحشیانه‌ای خشن است، پس اخطار داشته باشید – اما، البته، این نیز چیزی است که آن را درخشان می‌کند. بازی پاچینو به طرز باشکوهی فوق العاده است و فیلمنامه الیور استون فوق العاده قوی است. اگر هنوز این را ندیده اید، حتما تماشا کنید.

آب برای فیلها

ریس ویترسپون صورت رابرت پتینسون <a href= را در دستان خود گرفته است" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/eX7LjrgXBzBZSDVumrFKU5-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/eX7LjrgXBzBZSDVumrFKU5-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/eX7LjrgXBzBZSDVumrFKU5-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/eX7LjrgXBzBZSDVumrFKU5-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/eX7LjrgXBzBZSDVumrFKU5-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/eX7LjrgXBzBZSDVumrFKU5-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/eX7LjrgXBzBZSDVumrFKU5.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/eX7LjrgXBzBZSDVumrFKU5.jpg">

(اعتبار تصویر: 20th Century Fox)

تاریخ انتشار: 1 فوریه

بر اساس رمانی به همین نام، آب برای فیل ها یک درام عاشقانه است که در دهه 1930 می گذرد. ریس ویترسپون نقش مجری سیرک مارلنا را بازی می کند و رابرت پتینسون جیکوب، دانشجوی دامپزشکی است. هنگامی که جیکوب پس از مرگ والدینش در یک تصادف رانندگی به عنوان دامپزشک در سیرک کار می کند، در ابتدا زیر بال استاد حلقه به ظاهر جذاب، اما آشکارا ترسناک، آگوست (کریستوفر والتز) قرار می گیرد.

شفقت خاص جیکوب و مارلنا برای یک فیل خاص منجر به عشق می شود - اما از آنجایی که مارلنا همسر آگوست است، رنگ واقعی استاد حلقه نشان می دهد و می بینیم که چرا همه از او می ترسند.

نقدها کاملاً از انواع «دوست دارم یا متنفرم» هستند، و بسیاری از منتقدان از ملودرام و صداقت بیش از حد ناله می‌کنند. اما آنهایی که آن را دوست دارند، شیفته احساسات و زیبایی اجراها می شوند.

قاپیدن

قاپیدن

(اعتبار تصویر: Sony Pictures)

تاریخ انتشار: 1 ژانویه

دومین فیلم گای ریچی گروهی از گانگسترها، دزدها و جنایتکاران خرده پا را در دنیای جنایتکار لندن دنبال می کند و دو خط داستانی را در بر می گیرد. اولین مورد سرقت جواهرات است که شامل فرانکی چهار انگشت (بنیسیو دل تورو) و الماسی است که مجرمان دیگر قصد دارند از او بدزدند. در همین حال، میکی (براد پیت) بوکسور بندکش برهنه تحت فشار قرار می گیرد تا درگیری مشت خود را انجام دهد، زمانی که جنایتکار بزرگ بریک تاپ (آلن فورد) به مروج غیرقانونی بوکس ترکی (جیسون استاتهام) دستور می دهد تا درگیر تثبیت مسابقات شود.

Snatch به دلیلی یک کلاسیک کالت است. این یک سواری وحشیانه با شگفتی در هر نوبت و البته یک گروه حذفی است.

باشگاه صبحانه

(اعتبار تصویر: Universal Pictures)

تاریخ انتشار: 1 ژانویه

این درام/کمدی نمادین بر روی پنج دانش‌آموز دبیرستانی متمرکز است که صبح روز شنبه در بازداشت هستند. فیلم کلاسیک فرقه دهه 80، کل فیلم در یک اتاق اتفاق می‌افتد و کلیشه‌های کهن‌الگوی نوجوانان را تحلیل می‌کند - شورشی، طردشده، شاهزاده خانم، جوک و باهوش. البته، نوجوانان خوب بازی نمی‌کنند، با توهین‌هایی که به این شیوه وحشیانه انجام می‌شود، فقط نوجوانان به فکر فرو می‌روند. اما در نهایت هر شخصیت داستان خود را تعریف می کند، که باعث می شود همه آنها کمی متفاوت یکدیگر را ببینند.

این یکی از آن فیلم‌هایی است که باید در فهرست تماشای همه باشد، و ورود به Hulu این کار را برای مشترکین کمی آسان‌تر می‌کند.

پروژه مرغ مگس خوار

جسی آیزنبرگ منویی <a href= را روی میز رستوران نگه می دارد" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5CghzmCcx9gy43UbuUJ5Pc-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5CghzmCcx9gy43UbuUJ5Pc-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5CghzmCcx9gy43UbuUJ5Pc-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5CghzmCcx9gy43UbuUJ5Pc-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5CghzmCcx9gy43UbuUJ5Pc-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5CghzmCcx9gy43UbuUJ5Pc-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5CghzmCcx9gy43UbuUJ5Pc.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5CghzmCcx9gy43UbuUJ5Pc.jpg">

(اعتبار تصویر: 7/Vertigo Releasing/Kobal)

تاریخ انتشار: 24 دسامبر

با بازی سلما هایاک، جسی آیزنبرگ، آیشا عیسی و الکساندر اسکارسگارد، انتخاب بازیگران و پیش‌فرض این فیلم سریع نوید چیزهای بزرگی را می‌دهد. در واقع، با نقدهای متفاوتی دریافت شده است، اما به اندازه کافی جذابیت دارد که بتواند در این فهرست جای بگیرد.

پروژه مرغ مگس خوار داستان وینسنت و آنتون را روایت می کند که تاجرانی با فرکانس بالا تلاش می کنند تا یک کابل فیبر نوری بین کانزاس و نیوجرسی ایجاد کنند (که ظاهرا میلیون ها دلار برای آنها درآمد خواهد داشت). اما، البته، برنامه این جفت آنطور که آنها می‌خواهند هموار پیش نمی‌رود.

توصیه ما این است که در مشخصات فنی سنگینی نکنید و سعی کنید از سواری لذت ببرید.

اگر در حال و هوای فیلم نیستید، فهرست ما از بهترین نمایش های هولو را امتحان کنید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است