متن خبر

فیلم‌های جدید دیزنی پلاس: برترین فیلم‌های جدید برای پخش در فوریه ۲۰۲۳

فیلم‌های جدید دیزنی پلاس: برترین فیلم‌های جدید برای پخش در فوریه ۲۰۲۳

اخبارفیلم‌های جدید دیزنی پلاس: برترین فیلم‌های جدید برای پخش در فوریه ۲۰۲۳
شناسهٔ خبر: 267525 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

اینجاست که بهترین فیلم‌های جدید دیزنی پلاس را که اخیراً به پلتفرم اضافه شده‌اند، پیدا خواهید کرد. استریمر دیزنی یک نیروگاه واقعی است، و گنجینه وسیعی از عناوین را ارائه می دهد که برای پیدا کردن ساعت بعدی خود باید آن ها را کم کنید - و اینجاست که این فهرست به شما کمک می کند.

ما این صفحه را مرتباً با انتخاب فیلم‌های دیزنی پلاس به‌روزرسانی می‌کنیم تا هرگز جدیدترین محتوا را از دست ندهید. از آنجایی که دیزنی با مارول، پیکسار، نشنال جئوگرافیک، فاکس قرن بیستم معامله می‌کند، طیف متنوعی از سرگرمی‌ها ارائه می‌شود – و به‌روزرسانی‌های مداوم به این معنی است که هیچ‌وقت عناوین جدید را تمام نخواهید کرد. اگرچه باید اعتراف کنیم که اخیراً اوضاع کمی خشک شده است، اما زمان‌های بهتری نزدیک است و هنوز به اندازه کافی اینجا وجود دارد که شما را مشغول نگه دارد.

پس ، به خواندن ادامه دهید تا فیلم‌های جدید دیزنی پلاس را که در حال حاضر عرضه می‌شوند، که شامل برگزیده‌هایی از چند ماه اخیر اکران می‌شود، بیابید. اگر فهرستی از فیلم‌هایی را می‌خواهید که برای پخش‌کننده جدید نیستند، به جای آن بهترین فیلم‌های دیزنی پلاس را انتخاب کنید.

فیلم های جدید دیزنی پلاس

Black Panther: Wakanda Forever

شوری در حالی <a href= که لباس تالوکانیل در Black Panther 2 می پوشد به سمت راست خود نگاه می کند" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/6o3789nrs4cVEmDTjzquah-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/6o3789nrs4cVEmDTjzquah-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/6o3789nrs4cVEmDTjzquah-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/6o3789nrs4cVEmDTjzquah-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/6o3789nrs4cVEmDTjzquah-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/6o3789nrs4cVEmDTjzquah-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/6o3789nrs4cVEmDTjzquah.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/6o3789nrs4cVEmDTjzquah.jpg">

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

تاریخ انتشار: 1 فوریه

احتمالاً بزرگترین اکرانی است که در چند ماه اخیر به دیزنی رسیده است، دنباله پلنگ سیاه به تازگی منتشر شده است - و این یک پیروزی است. یک سال پس از پایان فیلم اول، Black Panther: Wakanda Forever از دست دادن غیرمنتظره Chadwick Boseman را با بازی مرگ پادشاه T'Challa انجام می دهد - که منجر به یک صحنه تشییع جنازه بسیار تکان دهنده شد.

پس از مرگ تاچالا، ملکه راموندا (آنجلا باست)، شوری (لتیتیا رایت)، ام باکو (وینستون دوک)، اوکویه (دانای گوریرا) و دورا میلاجه (مارتین فریمن) باید برای محافظت از خود در برابر مرگ گام بردارند. قدرت های جهانی مداخله می کنند و واکاندا را تحت فشار قرار می دهند تا ویبرانیوم خود را به اشتراک بگذارد. پس از یک دوره پر هرج و مرج، پلنگ سیاه جدید ایجاد می شود و نبرد در جریان است.

این عاقبت مورد انتظار همه نت‌های درست را نشان می‌دهد، زمانی که کفش‌های بزرگی برای پر کردن داشت، کار دشواری است.

دنیای عجیب و غریب

Jaeger، Searcher، Ethan و Splat در Strange World یک بازی ورق بازی می کنند

(اعتبار تصویر: استودیو انیمیشن والت دیزنی)

تاریخ انتشار: 23 دسامبر

دنیای عجیب شاید زودتر از حد انتظار گیشه را روشن نکرده باشد و دیزنی پلاس را به نمایش نگذارد، اما یک لذت بصری است و ماجراجویی کافی برای سرگرم کردن کل خانواده را دارد. دنیای عجیب با محوریت خانواده ای از ماجراجویان که ماموریتی برای نجات سیاره از یک بحران اسرارآمیز زیست محیطی دارند، توسط رایا و کارگردانان آخرین اژدها، دان هال و کوی نگوین کارگردانی می شود و دارای چند انیمیشن زیبا و پالت های رنگی درخشان است.

پر از موجودات اکشن و خارق العاده، چیزهای زیادی در مورد دنیای عجیب وجود دارد که صداهای معروفی مانند جیک جیلنهال و لوسی لیو را در خود دارد. فیلمنامه فوق‌العاده‌ای دارد، اما برای برخی سلیقه‌ها کمی بیش از حد فرمول بود.

اگر این دیوارها می توانستند آواز بخوانند

پل مک کارتنی در حال مصاحبه

(اعتبار تصویر: دیزنی پلاس)

تاریخ انتشار: 16 دسامبر

فیلم مستندی به کارگردانی مری مک‌کارتنی (دختر پل)، اگر این دیوارها می‌توانستند بخوانند، به تاریخ استودیوی ابی رود و نوازندگان نمادینی که در آنجا ضبط کرده‌اند، می‌پردازد. با مصاحبه‌های گسترده و فیلم‌هایی مانند پل مک‌کارتنی، التون جان، رینگو استار، نوئل و لیام گالاگر، کلیف ریچارد و راجر واترز، متوجه می‌شویم که جاده ابی چقدر خاص است و جایگاه مهمی که در صحنه موسیقی بریتانیا ایفا کرده است. .

منتقدان از موسیقی بریتانیایی لذت بردند و یکی آن را "جذاب کننده اما نه افشاگر" خواند، در حالی که دیگری به این فکر کرد که یک مستندساز کارآمدتر با دسترسی به این تعداد افسانه چه چیزی را به دست می آورد. با این حال، این یک ساعت سرگرم کننده است، به خصوص برای علاقه مندان به موسیقی.

نفس اقیانوس

مرجان در پس زمینه آبی

(اعتبار تصویر: نشنال جئوگرافیک)

تاریخ انتشار: 9 دسامبر

دیزنی اخیرا روی نسخه های نشنال جئوگرافیک خود تمرکز کرده است و این یکی از بهترین ه است. Ocean's Breath به تحلیل گذشته، حال و آینده صخره های مرجانی می پردازد - "ریه" اقیانوس، در زمانی که بسیاری از صخره ها با انقراض دسته جمعی روبرو هستند. اما چه کسی مرجان را می کشد؟ در این فیلم، سه دانشمند با استفاده از آخرین فناوری (مانند اسکن سه بعدی پهپادها) سعی می کنند بفهمند چه چیزی اشتباه می کند.

آنقدرها هم که به نظر می رسد تلخ نیست، راهی برای نجات صخره های مرجانی - مدفون در وسعت دولومیت ها وجود دارد.

شب در موزه: کهمونره دوباره برمی خیزد

مجسمه کاشف با شمشیر در پس زمینه کوه

(اعتبار تصویر: دیزنی)

تاریخ انتشار: 9 دسامبر

چهارمین قسمت از فرنچایز The Night at the Museum اولین انیمیشنی است که ساخته شده است. در فیلم، نیک دیلی، پسر لری دیلی، به عنوان نگهبان شب در موزه به عهده می گیرد و در ابتدا به نظر می رسد که همه چیز خوب پیش می رود. اما شرور فیلم اول، Kahmunrah، برمی گردد - و همه چیز به سرعت بدتر می شود.

پاسخ به این فیلم به شدت متناقض بوده است، به طوری که برخی اعلام کرده اند که جادو با انیمیشن سریع و طنز شخصیت ها به سریال بازگردانده شده است. با این حال، دیگران قانع نشده‌اند و از طرح مزخرف و دیالوگ‌های سخت انتقاد می‌کنند. خوشبختانه، زمان اجرا تنها یک ساعت و 17 دقیقه است، پس زمان زیادی از روز شما برای اجرای خوب آن نمی گیرد.

دفتر خاطرات یک بچه بی‌نظم: قوانین رودریک

دو برادر متحرک - یکی در حال التماس با دیگری

(اعتبار تصویر: دیزنی)

تاریخ انتشار: 2 دسامبر

اگرچه این فیلم Diary of a Wimpy Kid از کتاب دوم این مجموعه اقتباس شده است، اما در واقع ششمین فیلم در این مجموعه است (و دومین فیلمی است که در CGI ساخته می شود). گرگ مستعد فاجعه برگشته است و این بار تمرکز روی رابطه او با برادر بزرگترش رودریک است. رودریک یک نوازنده تنبل راک (او در یک گروه دبیرستانی است)، دوست دارد برادر کوچکترش را عذاب دهد - اما آیا آنها هرگز با هم پیوند خواهند خورد؟

با امتیاز متوسط ​​50% در Rotten Tomatoes، آیا ارزش وقت شما را دارد؟ خوب، بله، اما فقط در صورتی که بچه ها بخواهند آن را تماشا کنند. خلاصه داستان کمی در همه جا است و مطمئناً مطابق با Diary of a Wimpy Kid 2: Rodrick Rules نیست. اما به طور قابل توجهی کوتاه است. که چیزی است.

برای یک فیلم حاضر نیستید؟ انتخاب ما از بهترین نمایش های دیزنی پلاس را امتحان کنید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است