متن خبر

فکری: خیال‌مان از بابت بقا در لیگ راحت شد

فکری: خیال‌مان از بابت بقا در لیگ راحت شد

اخبارفکری: خیال‌مان از بابت بقا در لیگ راحت شد
شناسهٔ خبر: 110585 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، محمد فکری بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل تراکتور در تبریز، اظهار کرد: خدا را شکر که در بازی سنگین امروز سه امتیاز را کسب کردیم. باید از تیم داوری تشکر کنم که در مجموع بازی را کنترل کردند و اشتباهی هم نداشتند. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود بازی کردند. می‌دانستند کسب این سه امتیاز در تبریز چقدر برای ما اهمیت دارد.

او بیان کرد : خیلی زود به گل رسیدیم. این موضوع کار ما را سخت کرد. تیم تراکتور فشار زیادی را روی دروازه ما ایجاد کرد. خوشبختانه ما فضای لازم را به این تیم ندادیم و باز هم در نیمه اول موقعیت‌هایی برای افزایش تعداد گل‌مان داشتیم. با این حال کم دقتی بازیکنان اجازه زدن گل‌های بعدی را نداد.

سرمربی نساجی با بیان این که تیمش در نیمه دوم به تیم میزبان موقعیتی نداد، بیان کرد : حریف چند موقعیت شوتزنی داشت که با درخشش علیرضا حقیقی دروازه تیم ما بسته ماند. خدا را شکر می‌کنم که اگر تعداد گلمان هم زیاد نبود، سه امتیاز را کسب کردیم. شاید با این سه امتیاز خیال‌مان از بابت بقا در لیگ راحت شد. ان‌شاءالله در هفته‌های آینده امتیازهای بعدی را هم کسب کنیم و خودمان را بالاتر از رده نهم یا دهم جدول ببریم.

فکری در پاسخ به این سوال که آیا پیش‌بینی می‌کرد بازیکنان خارجی تراکتور در این دیدار غیبت کنند؟ بیان کرد : فکر می‌کردیم چند بازیکن غایب باشند. امروز هم در مجموع تراکتور فوتبال خوبی بازی کرد اما نساجی فضای لازم را به رقیب نداد. فکر می‌کنم تراکتور بازیکنان خوبی دارد که نگرانی این تیم را از غیبت چند بازیکن برطرف می‌کند. جای طرفداران پرشور تیم تراکتور خالی بود.

سرمربی نساجی ابراز امیدواری کرد با کاهش ویروس کرونا، هر چه زودتر خبرنگاران و هواداران به ورزشگاه‌ها بازگردند.

فکری هم‌چنین درباره رویکرد تیمش در این دیدار اظهار کرد: وقتی به گل زودهنگام می‌رسید، طبیعی است که از گل زده خود دفاع کنید. البته این موضوع باعث شد تیم ما زودتر عقب بکشد و دفاع کند. برنامه ما این نبود که صرفا دفاع کنیم. این فشار تراکتور بود که تیم ما را عقب بود.

به گزارش ایسنا، ساکت الهامی، سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از بازی حاضر نشد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو