متن خبر

فولاد در اندیشه یازدهمین برد / نفتی‌ها به دنبال مرهمی بر درد بی‌پولی

فولاد در اندیشه یازدهمین برد / نفتی‌ها به دنبال مرهمی بر درد بی‌پولی

اخبارفولاد در اندیشه یازدهمین برد / نفتی‌ها به دنبال مرهمی بر درد بی‌پولی
شناسهٔ خبر: 110173 -
خبرکاو:

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور از روز یکشنبه، هشتم تیرماه به مدت دو روز برگزار می شود که در روز نخست آن، تیم های نفتی خوزستان و در روز دوم آن نیز تیم فولاد به مصاف حریفان خواهند رفت.

صنعت نفت آبادان – پارس جنوبی

به گزارش ایسنا، نفت آبادان که در تعطیلی لیگ نیز به دلیل شیوع کرونا، همچنان با مشکلات بسیاری از نظر مالی مواجه بود و تمرینات خود را به خاطر نبود پول، دیرتر از برخی رقبا آغاز کرد، اکنون با توجه به شانسی که برای کسب سهمیه آسیایی دارد، عزم خود را جزم کرده تا مسیر خوبی را که با اسکوچیچ برای رسیدن به آسیا آغاز کرده بود با سراج به سرانجام برساند.

بازی با پارس جنوبی برای نفتی ها علاوه بر این که از نظر امتیازی مهم است و تا حدودی بر درد بی پولی این تیم مرهم است، برای فوتبال ایران نیز اهمیت دارد تا مشخص شود تمام تیم ها که از نظر مالی شرایط یکسانی ندارند تا چه حد می توانند پروتکل های بهداشتی را در دیدارهای خانگی رعایت کنند. البته باشگاه صنعت نفت تلاش کرده که با توجه به الزاماتی که در این پروتکل از سوی سازمان لیگ اعلام شده است، میزبانی ایمنی داشته باشد.

حریف این هفته نفتی ها نیز پارس جنوبی است که همچون میزبان خود با مشکلات مالی بسیاری مواجه بوده است اما در کنار این مشکلات، افاضلی با اردویی که تیمش در تهران برپا کرد، در تلاش است که با کسب امتیاز در بازی های پیش رو، دیگر تیمش نگران سقوط نباشد.

صنعت نفت آبادان از ساعت ۲۱ روز یکشنبه در خانه پذیرای تیم پارس جنوبی است.

شاهین بوشهر – نفت مسجدسلیمان

به گزارش ایسنا، نفت مسجدسلیمان نیز دیگر تیم نفتی لیگ برتر است که روزهای سختی را از بابت مشکلات مالی پشت سر می گذارد اما تارتار باوجود این مشکل، با برپایی اردو در تهران در تلاش بوده که تیمش، هم از نظر بدنی و هم روحی، شرایط خوبی برای حضور در ادامه لیگ برتر پیدا کند و با توجه به بازی های تدارکاتی خوبی که این تیم پشت سر گذاشته، به نظر می آید که تارتار و همکارانش به آن چه مدنظر داشته اند، نزدیک شده اند.

نفت که در جام حذفی از شانس کسب سهمیه آسیایی برخوردار است، به دنبال تداوم موفقیت در لیگ برتر است تا با انگیزه دو چندان در جام حذفی به دنبال سهمیه باشد. از این نظر نیز شاگردان تارتار می خواهند در ادامه لیگ برتر کشور با برد برابر شاهین، مسیر موفقیت خود را ادامه دهند و تا حدودی نیز مشکلات مالی را به فراموشی بسپارند.

نفت این هفته میهمان شاهینی است که پس از رفتن میشو، سرمربی آن به کشورش به دلیل شیوع کرونا، هنوز موفق به بازگشت به ایران نشده و این هفته شاهین بدون سرمربی به مصاف نفت می رود اما باتوجه به جایگاه این تیم در رده های پایینی جدول، بوشهری ها بسیار در تلاش اند تا با امتیاز از بازی با نفت خارج شوند.

نفت مسجدسلیمان از ساعت ۲۱ روز یکشنبه میهمان تیم شاهین است.

فولادخوزستان – ماشین سازی

به گزارش ایسنا، شاگردان نکونام با برد در دیدار معوقه برابر استقلال تهران، نشان دادند که امسال در لیگ برتر یک مدعی و حریف سختی برای رقبا هستند و صعود این تیم به رده پنجم جدول و هم امتیاز شدن با استقلال تهران نیز حاکی از رقابت تنگاتنگ سرخ پوشان اهوازی در بالای جدول برای کسب سهمیه آسیایی است.

فولاد که با پیروزی مقابل استقلال و کسب چهارمین برد متوالی انگیزه دو چندانی پیدا کرده و نمی خواهد نوار بردهایش پاره شود، در تلاش است در بازی این هفته برابر ماشین سازی، یک برد دیگر را جشن بگیرد و مسیر رسیدن به آسیا را برای خود هموارتر کند.

ماشین سازی نیز که در رده نهم جدول قرار دارد، به دنبال برد در این دیدار و صعود در جدول رده بندی است و مطمئنا حریف آسانی برای فولاد نخواهد بود.

فولاد از ساعت ۲۱ روز دوشنبه در ورزشگاه اختصاصی خود پذیرای ماشین سازی خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو