متن خبر

فورد تولید و ارسال F-150 لایتنینگ برقی را به دلیل نگرانی باتری متوقف کرد

فورد تولید و ارسال F-150 لایتنینگ برقی را به دلیل نگرانی باتری متوقف کرد

اخبارفورد تولید و ارسال F-150 لایتنینگ برقی را به دلیل نگرانی باتری متوقف کرد
شناسهٔ خبر: 266558 -
خبرکاو:

این شرکت امروز اعلام کرد که فورد تولید و ارسال F-150 Lightning را به دلیل مشکل احتمالی باتری متوقف کرده است. دامنه و ماهیت نگرانی باتری در حال حاضر ناشناخته است. این توقف از ابتدای هفته گذشته آغاز شد و فورد هنوز تخمینی را برای شروع مجدد تولید خود انجام نداده است.

طبق بیانیه ارائه شده توسط فورد، این توقف پس از شکست یک خودرو در تست کنترل کیفیت پس از تولید رخ داد. این شرکت به TechCrunch او میگوید که از بروز این مشکل در این زمینه بی‌اطلاع است. در نتیجه، فروشندگان هنوز هم می توانند مدل های لایتنینگ را در لات بفروشند.

از زمان عرضه این خودرو کمتر از یک سال پیش، فورد تنها یک فراخوان برای این خودرو صادر کرده است که مربوط به سنسور فشار باد تایر بود. فورد هنوز فراخوانی یا اطلاعیه ای در ارتباط با این نمونه صادر نکرده است.

این توقف تولید زمانی اتفاق می افتد که فورد در حال افزایش تولید لایتنینگ است. فورد قبلا گفته بود که قصد دارد تا پایان سال 2023 150000 مدل لایتنینگ تولید کند. فورد گزارش داد که 13258 مدل لایتنینگ را در سال 2022 ارسال کرده است.

F-150 Lightning در جنگ رو به رشد پیکاپ EV در بازار پیشرو است. رقیب بین شهری جنرال موتورز اولین پیکاپ EV خود را با نام هامر EV رده بالا، تقریباً همزمان با F-150 Lightning عرضه کرد، اما با سرعت بسیار کمتری تولید می شود. خودروی الکتریکی Silverado EV جنرال موتورز برای عرضه عمومی در مدل سال 2024 برنامه ریزی شده است. رم به تازگی رم 1500 REV خود را که برای مدل 2025 تولید می شود، معرفی کرده است. Rivian R1T همچنین در سال 2022 و زمانی که این شرکت تازه تاسیس تولید محدود خود را توسعه داد، راه اندازی شد. در مورد تسلا سایبرتراک؟ از ایلان بپرس این MIA است، اگرچه تسلا هنوز 100 دلار برای رزرو می گیرد.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است