سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

فناوری عصر در CES بسیار فراتر از ابزارها بود

دبلیو به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. این از ستون روزانه TechCrunch+ الهام گرفته شده است، جایی که نام خود را دریافت می کند. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید. این هفته اتفاقات زیادی در فناوری رخ داد و نه فقط CES. اما بله، CES قطعا ارزش تماشای دقیق را داشت، حتی اگر فقط به خاطر ظهور تکنولوژی عصر باشد. - آنا پیری بهتر امسال که ...

دبلیو
به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. این از ستون روزانه TechCrunch+ الهام گرفته شده است، جایی که نام خود را دریافت می کند. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

این هفته اتفاقات زیادی در فناوری رخ داد و نه فقط CES. اما بله، CES قطعا ارزش تماشای دقیق را داشت، حتی اگر فقط به خاطر ظهور تکنولوژی عصر باشد. - آنا

پیری بهتر

امسال که CES را از راه دور دنبال کردم، متوجه نشدم که چگونه شرکت‌های فناوری قدیمی یا نقره‌ای در کانون توجه قرار گرفته‌اند - شاید بیشتر از آنچه انتظار داشتیم.

به عنوان مثال، خواندم که ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، از غرفه AgeTech Collaborative، ابتکاری از سوی گروه حمایتی ارشد آمریکایی AARP برای نمایش "نوآوری های فناوری عصر نوآورانه" در طول این رویداد بازدید کرده است.

خبرکاو