سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

فعالیت ۱۷ کارگاه در پروژه راه‌آهن/ حدود ۵۵۰ نیرو در این پروژه مشغول به‌کار هستند

به گزارش رکنا از لرستان؛ احمدرضا دالوند در بازدید از روند اجرایی پروژه راه‌آهن دورود- خرم‌آباد اظهار کرد: با پیگیری و حمایت‌های مدیریت ارشد استان تاکنون ۱۷ کارگاه در این پروژه بزرگ فعال هستند. وی گفت : تقریبا ۵۵۰ نیرو در این کارگاه‌ها مشغول به‌کار هستند و امیدواریم کارگاه‌های بیشتری فعال شوند چرا‌که در ایجاد اشتغال و همچنین کوتاه شدن زمان پروژه تاثیر بسزایی دارد. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه طویل‌ترین تونل ریلی خاورمیانه با طول ۴۵۰۰متر در این پروژه ...

به گزارش رکنا از لرستان؛ احمدرضا دالوند در بازدید از روند اجرایی پروژه راه‌آهن دورود- خرم‌آباد اظهار کرد: با پیگیری و حمایت‌های مدیریت ارشد استان تاکنون ۱۷ کارگاه در این پروژه بزرگ فعال هستند.

وی گفت : تقریبا ۵۵۰ نیرو در این کارگاه‌ها مشغول به‌کار هستند و امیدواریم کارگاه‌های بیشتری فعال شوند چرا‌که در ایجاد اشتغال و همچنین کوتاه شدن زمان پروژه تاثیر بسزایی دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه طویل‌ترین تونل ریلی خاورمیانه با طول ۴۵۰۰متر در این پروژه حفاری می‌شود، اضافه کرد: قرارگاه‌ خاتم امسال با حفر ۲۵۰۰ متر تونل در پروژه راه‌آهن دورود- خرم‌آباد رکورد خوبی بجای گذاشته‌ است.

گفتنی است، راه آهن دورود- خرم‌آباد با هدف توسعه اقتصادی و اتصال مرکز استان لرستان به راه‌آهن سراسری جنوب شمال در دی‌ماه ۹۲ با طولی حدود ۱۱۴ کیلومتر طراحی و توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا (موسسه راه‌سازه) آغاز شد.

مهدی زکی پور خبرنگار رکنا / لرستان