سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

فصل ۲ سیتادل برای پرایم ویدیو در راه است و یک دلیل بزرگ برای آن وجود دارد

KLxnJ8Xb4qXNQhbdj88Tga-320-80.jpg
Citadel ، برنامه تلویزیونی گران قیمت و تفرقه انگیز جاسوسی Prime Video، برای فصل دوم تمدید شد. در یک بیانیه مطبوعاتی، استودیو آمازون تایید کرد که سریال های ریچارد مدن و پریانکا چوپرا جوناس با بازی ریچارد مادن برای بازی دیگری در Prime Video بازخواهند گشت. دیوید ویل، مجری برنامه نیز برای نوشتن فیلمنامه های قسمت بعدی بازخواهد گشت، در حالی که جو روسو - که در کنار برادر آنتونی، فصل ۱ سیتادل را به عهده داشت - کارگردانی فصل دوم سریال را بر عهده خواهد ...

Citadel ، برنامه تلویزیونی گران قیمت و تفرقه انگیز جاسوسی Prime Video، برای فصل دوم تمدید شد.

در یک بیانیه مطبوعاتی، استودیو آمازون تایید کرد که سریال های ریچارد مدن و پریانکا چوپرا جوناس با بازی ریچارد مادن برای بازی دیگری در Prime Video بازخواهند گشت. دیوید ویل، مجری برنامه نیز برای نوشتن فیلمنامه های قسمت بعدی بازخواهد گشت، در حالی که جو روسو - که در کنار برادر آنتونی، فصل ۱ سیتادل را به عهده داشت - کارگردانی فصل دوم سریال را بر عهده خواهد گرفت.

برای ناآشناها: سیتادل یک تریلر اکشن جاسوسی است با بازی مدن و چوپرا جوناس در نقش میسون و نادیا، دو مامور نخبه که برای شرکت جاسوسی تحت عنوان بدون وفاداری به هیچ کشوری کار می کنند. با این حال، زمانی که سیتادل توسط Manticore، یک سازمان سایه‌ای که در تسلط جهانی است، از درون نفوذ و ویران می‌شود، خاطرات میسون و نادیا برای محافظت از آنها و اسرار سیتادل پاک می‌شود. سال‌ها بعد، این زوج توسط همکار برنارد اورلیک (استنلی توچی) دوباره متحد می‌شوند تا یک بار برای همیشه مانتیکور را متوقف کنند.

در نگاه اول، ممکن است عجیب به نظر برسد که سیتادل برای یک گردش دیگر چراغ سبز دریافت کند. طبق گزارش‌ها، پروژه ۳۰۰ میلیون دلاری (یکی از گران‌ترین نمایش‌هایی که تا به حال ساخته شده است) پیش از انتشار، نقدهای منفی از سوی منتقدان دریافت کرد و در نتیجه این سریال در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes امتیاز ۵۴ درصدی را دریافت کرد. در تحلیل سیتادل خود، گفتیم " جیمز باند و مامور شب هیچ نگرانی در مورد آنها ندارند"، و اضافه کردیم که "اختلاف در آرایش آن، به ویژه داستان گیج‌کننده‌ای که نوسان دارد، و به طور کلی غیراصولی بودن، باعث ایجاد یک سریال جاسوسی بی‌مزه می‌شود."

میسون و نادیا برای مبارزه در Citadel در Prime Video آماده می شوند

آمازون از عملکرد جهانی Citadel خوشحال خواهد شد (اعتبار تصویر: Prime Video)

جنیفر سالک، رئیس استودیو آمازون در بیانیه‌ای بیان کرد : «سیتادل یک پدیده واقعاً جهانی است. "هدف ما همیشه ایجاد یک امتیاز جدید با ریشه IP اصلی بود که باعث افزایش مخاطبان بین المللی Prime Video شود.

"این نمایش تعداد بسیار زیادی از مشتریان بین المللی جدید را به Prime Video جذب کرده است. اولین مخاطبان گسترده آن در سراسر جهان گواهی است بر دیدگاه چشمگیر جو و آنتونی روسو، استعدادهای باورنکردنی ریچارد مدن، پریانکا چوپرا جوناس، لسلی منویل و استنلی توچی." و کار خستگی ناپذیر تیم‌های خلاق، بازیگران و خدمه. با توجه به تعداد زیادی از مشتریان ما که این نمایش را پذیرفته‌اند، ما نه تنها از اشتراک‌گذاری قسمت اول سیتادل در سطح جهانی بدون عضویت هیجان‌زده هستیم، بلکه تأیید می‌کنیم که این سریال خواهد بود. بازگشت برای فصل دوم."

به مناسبت تمدید فصل ۲ سیتادل ، آمازون تأیید کرده است که اولین قسمت سریال از امروز (۲۶ مه) به مدت یک ماه به صورت رایگان در آمازون Freevee - پخش کننده تبلیغاتی آمازون - در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. بینندگان خارج از ایالات متحده نیز می‌توانند در آخر هفته روز یادبود (۲۶ تا ۲۸ مه) اولین نمایش Citadel را در Prime Video بدون اشتراک Amazon Prime پخش کنند.

یک پیروزی هیجان انگیز برای آمازون در مواجهه با ناملایمات

نادیا زخمی در قطاری در سیتادل با میسون صحبت می کند

سیتادل ثابت کرده است که محبوب‌تر از آن چیزی است که اکثر منتقدان انتظار داشتند (اعتبار تصویر: استودیو آمازون)

سیتادل علیرغم هزینه چشمگیر، مشکلات متعدد تولید و استقبال ضعیف منتقدان، ثابت کرده است که موفقیت بزرگ دیگری برای Prime Video است.

طبق بیانیه مطبوعاتی آمازون، سیتادل دومین سریال پربیننده اصلی Prime Video در تمام دوران در خارج از ایالات متحده است. بینندگان آمریکایی خود را نیز به این ترکیب اضافه کنید، و این سریال چهارمین سریال تلویزیونی پرمخاطب در پلتفرم آمازون در سطح جهان است.

برخلاف نتفلیکس، استودیو آمازون آمار بازدید رسمی را منتشر نمی‌کند، پس نمی‌توانیم دقیقاً میزان محبوبیت این نمایش را تأیید کنیم. با این حال، برای ارائه برخی زمینه‌ها، «حلقه‌های قدرت» ، برنامه تلویزیونی پرهزینه «ارباب حلقه‌ها» آمازون، طبق گزارش‌ها، پربیننده‌ترین ویدیوی اصلی پرایم تا کنون است، با ۲۴ میلیارد دقیقه پخش استریم (در هر برخورد دهنده).

بر اساس یک قطعه هالیوود ریپورتر از ژوئن ۲۰۲۲، دیگر برنامه‌های پرمخاطب پرایم ویدیو شامل ریچر (۵.۷۶ میلیارد دقیقه بازدید) و چرخ زمان (۴.۹۱ میلیارد) است که قبل از اینکه حلقه‌های قدرت از آنها پیشی بگیرد، در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند. پس ، Citadel به عنوان چهارمین تلویزیون اصلی پرمخاطب پرمخاطب پرایم ویدیو، نمی تواند خیلی از دومی آن دو نفر عقب باشد.

پس ، موفقیت بعید سیتادل نمونه دیگری از این است که چگونه نقدهای منتقدان می توانند به مخاطبان جهانی در مورد آنچه ارزش پخش را دارند آگاه کنند، اما لزوماً تأثیری بر آنچه مردم از تماشای آن لذت می برند ندارند.

در برخی موارد، منتقدان با نظرات خود در مورد اینکه آیا یک فیلم یا برنامه تلویزیونی موفق خواهد شد یا خیر، به درستی به پول می پردازند - فقط نگاه کنید که چگونه فیلم مارول Ant-Man and the Wasp: Quantumania پیش از انتشار مورد تحلیل قرار گرفت. بررسی‌ها احتمالاً تأثیر قابل توجهی در عملکرد باکس آفیس آن داشته است، اما این فیلم نیز با استقبال ضعیف طرفداران مواجه شد. با این حال، مواردی نیز وجود دارد که منتقدان و بینندگان معمولی تر، چشم به چشم نمی بینند. سیتادل ممکن است از نظر منتقدان نمایش بسیار ضعیفی باشد، اما بر اساس امتیاز ۶۷ درصدی مخاطبان Rotten Tomatoes، در بین مخاطبان عمومی بهتر عمل کرده است – و این چیزی است که برای استودیو آمازون اهمیت بیشتری دارد.

برای پوشش بیشتر مبتنی بر ویدیوی پرایم، راهنمای ما را در مورد حلقه‌های قدرت فصل ۲، فصل ۲ شکست ناپذیر ، فصل ۲ چرخ زمان ، و بهترین نمایش‌های ویدیوی پرایم بخوانید.