سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

فصل دوم Good Omens در ماه جولای به طور رسمی به Prime Video می آید

۱shkotocchqzg2ca-15560343164849-100-80-1.png
فصل ۲ Good Omens تقریباً در راه است و دور دیگری از قسمت‌ها را برای ادامه اقتباس کتاب به تلویزیون فصل اول در Prime Video ارائه می‌کند. آمازون تاریخ اکران خود را ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳ اعلام کرده است، به این معنی که تنها چند ماه تا بازگشت کمدی کیهانی به صفحه نمایش ما باقی مانده است. فصل اول سریال Good Omens بر اساس رمانی در سال ۱۹۹۰، نوشته مشترک نیل گیمن و تری پرچت، تلاش های یک فرشته و ...

فصل ۲ Good Omens تقریباً در راه است و دور دیگری از قسمت‌ها را برای ادامه اقتباس کتاب به تلویزیون فصل اول در Prime Video ارائه می‌کند.

آمازون تاریخ اکران خود را ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳ اعلام کرده است، به این معنی که تنها چند ماه تا بازگشت کمدی کیهانی به صفحه نمایش ما باقی مانده است. فصل اول سریال Good Omens بر اساس رمانی در سال ۱۹۹۰، نوشته مشترک نیل گیمن و تری پرچت، تلاش های یک فرشته و شیطان را برای جلوگیری از آخرالزمان و حفظ سبک زندگی راحت خود در زمین دنبال می کند.

کسانی که فصل اول Good Omens را تماشا کردند، به خاطر خواهند داشت که خوشبختانه تا پایان فصل از آخرالزمان جلوگیری شد - و ممکن است تعجب کنند که این سریال احتمالاً به کجا می‌رود.

زندگی پس از مرگ

آمازون گفته است که فصل ۲ فراتر از منبع اصلی حرکت می کند و یک خط داستانی اصلی را ایجاد می کند که دو ستاره اقتباس تلویزیونی آمازون، دیوید تنانت و مایکل شین را در نقش دو نفر شیطان و فرشته دنبال می کند:

«فصل ۲ از Good Omens به تحلیل خطوط داستانی می پردازد که فراتر از منبع اصلی است تا دوستی عجیب و غریب بین آزیرافال، یک فرشته بداخلاق و فروشنده کتاب های کمیاب، و شیطان سرزنده کراولی را روشن کند. آزیرافال و کراولی که از آغاز روی زمین بودند و با خنثی شدن آخرالزمان، به زندگی آسان در میان انسان های فانی در سوهو لندن باز می گردند، زمانی که یک پیام رسان غیرمنتظره راز شگفت انگیزی را ارائه می دهد.

تنانت و شین واقعاً بهترین بخش برنامه تلویزیونی Good Omens بودند، پس خوب است که آنها را در تلافی آینده متمرکز کنیم - اگرچه تلاش های دیگر آمازون برای اجازه دادن به اتاق نویسندگان فراتر از محدودیت های منبع یک کلاسیک با یک موضوع مواجه شده است. استقبال متفاوت در مورد حلقه‌های قدرت .) نیل گیمین، یکی از نویسندگان، برای نوشتن وظایف خود بازگشته است، اما این کار ذهن را راحت‌تر می‌کند. جان فینمور، نویسنده کمدی بریتانیایی نیز روی آن کار می‌کند، و اگر تا به حال هر یک از برنامه‌های رادیویی او ( برنامه سوغات جان فینمور یا کمدی کمدی کمبربچ با بازی بندیکت کامبربچ در کابین فشار ) را شنیده باشید، می‌دانید که این یک (متاسفم) فال نیک است. .

فصل ۲ مانند فصل قبل از شش قسمت تشکیل خواهد شد. با این حال، اگر نمی‌توانید تا ژوئیه صبر کنید، راهنمای بهترین نمایش‌های Prime Video را برای تماشا در حال حاضر تحلیل کنید.