متن خبر

فساد خط قرمز قوه قضاییه است/بررسی پرونده چهار مدیر استان مرکزی

فساد خط قرمز قوه قضاییه است/بررسی پرونده چهار مدیر استان مرکزی

اخبارفساد خط قرمز قوه قضاییه است/بررسی پرونده چهار مدیر استان مرکزی
شناسهٔ خبر: 109920 -
خبرکاو:

حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی پنجشنبه پنجم تیرماه در نشست با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اگر قوه قضاییه ورود امیدوارانه‌ای داشته و سبب ایجاد انگیزه و اعتماد بیشتر نسبت به نظام جمهوری اسلامی شده، از مجلس شورای اسلامی نیز انتظارات بالاست، نیاز است یک وفاق و همدلی بین نمایندگان استان و زیرمجموعه قوه قضاییه در استان شکل گیرد تا با همصدایی مطالبات استان پیگیری شود.

وی با بیان اینکه تا زمان تاثیرگذاری در این سمت خدمت خواهم کرد، بیان کرد : سیاست های تحولی در استان مرکزی به جد پیگیری می‌شود و در این راستا در اردیبهشت سال جاری حدود ۳۵۰۰ پرونده و در اردیبهشت و خرداد بیش از ۵۵۰۰ پرونده از آمار پرونده های دادگستری استان کسر شده که در تاریخ عدلیه بی سابقه بوده است.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی تصریح کرد: فساد خط قرمز قوه قضاییه است و دریافت هرگونه گزارش در خصوص فساد از سوی دستگاه قضا بدون هیچگونه کوتاهی پیگیری می‌شود، البته با اتهام زنی مخالف هستیم. در حال حاضر پرونده چهار نفر از مدیران استان در حال بررسی و انجام تحقیقات است.

موسوی اضافه کرد: حمایت دستگاه قضایی از نمایندگان مجلس انجام می‌شود و انتظار می‌رود نمایندگان نیز از اقدامات خوب قوه قضاییه حمایت و پشتیبانی کنند.

وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در حوزه آسیب های اجتماعی ادامه داد: این مهم نیازمند پشتوانه بودجه ای است که نیاز است نمایندگان مجلس در خصوص بودجه بندی این مهم را لحاظ کنند.

موسوی در خصوص پلاک ۸۴ ساوه بیان کرد : پیگیری و رسیدگی لازم در خصوص این پلاک در شهرستان ساوه انجام شده که امیدواریم به نتایج خوبی دست پیدا کند.

وی با اشاره به تشکیل دبیرخانه رسیدگی به پرونده‌های مهم در مرکز استان بیان کرد: پرونده مهمی  در خصوص دهیاری ها در دست بررسی است.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو