سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

فراخوان نخستین مرحله کارآموزی مشاغل سینمایی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه فیلم سوره که پیش از این، در شناسایی و توانمندسازی کارگردانان و فیلمنامه نویسان برای سینمای داستانی، نام شناخته شده‌ای شده است، در آستانه دهمین سالگرد تاسیس خود، فصل جدیدی از فعالیت هایش را آغاز کرده که در سایر مشاغل حرفه ای سینما، چهره‌های جدیدی را شناسایی و معرفی بکند. طبق اعلام این مجموعه، باشگاه فیلم سوره برای چندین پروژه شامل فیلم سینمایی، فیلم کوتاه، تله‌فیلم و سریال در رشته‌های تخصصی فیلم‌برداری، صدابرداری، دستیاری کارگردان، تدوین، ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه فیلم سوره که پیش از این، در شناسایی و توانمندسازی کارگردانان و فیلمنامه نویسان برای سینمای داستانی، نام شناخته شده‌ای شده است، در آستانه دهمین سالگرد تاسیس خود، فصل جدیدی از فعالیت هایش را آغاز کرده که در سایر مشاغل حرفه ای سینما، چهره‌های جدیدی را شناسایی و معرفی بکند.

طبق اعلام این مجموعه، باشگاه فیلم سوره برای چندین پروژه شامل فیلم سینمایی، فیلم کوتاه، تله‌فیلم و سریال در رشته‌های تخصصی فیلم‌برداری، صدابرداری، دستیاری کارگردان، تدوین، تولید و تدارکات، صحنه و لباس و گریم کارآموز می‌پذیرد.

کارآموزی در مشاغل سینمایی با شناسایی افراد جویای کار و مستعد از طریق مصاحبه شروع می‌شود و برگزیدگان بعد از آموزش مهارت های مورد نیاز نزد اساتید حرفه‌ای و فعال در سینمای ایران، به پروژه‌های تولید فیلم معرفی خواهند شد.

یک ماه ابتدایی کار در این پروژه‌ها به‌صورت کارآموزی و بدون حقوق و پس از آن دارای حقوق و دستمزد نیز خواهد بود.

علاقه‌مندان و متقاضیان جهت ثبت‌نام می‌توانند به نشانی اینترنتی باشگاه فیلم سوره www.sourehfilm.ir/karamuzi مراجعه نمایند.

245245