سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

فرآیند انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه آغاز شد

۱۴۶۲۶۰۴_۱۳۳-۱.jpg
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : متقاضیان می‌توانند از امروز، چهارشنبه، سوم خرداد تا جمعه، دهم خرداد ۱۴۰۲ نسبت به ثبت‌نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام کنند. متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آنها از سوی بانک ارسال شده است‌، می‌توانند از امروز چهارشنبه (۱۴۰۲/۰۳/۰۳) تا جمعه (۱۴۰۲/۰۳/۱۰) نسبت به ثبت‌نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام کنند. امکان ثبت‌نام هر متقاضی که پیش از ...
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

متقاضیان می‌توانند از امروز، چهارشنبه، سوم خرداد تا جمعه، دهم خرداد ۱۴۰۲ نسبت به ثبت‌نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام کنند.

متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آنها از سوی بانک ارسال شده است‌، می‌توانند از امروز چهارشنبه (۱۴۰۲/۰۳/۰۳) تا جمعه (۱۴۰۲/۰۳/۱۰) نسبت به ثبت‌نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام کنند.

امکان ثبت‌نام هر متقاضی که پیش از این در فهرست نوبت‌دهی طرح اول سامانه یکپارچه و خودروهای وارداتی قرار گرفته‌اند، وجود ندارد مگر آن که انصراف خود را تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ در سامانه‌های مربوطه ثبت کرده باشد.

حسب ماده ۱۹ آئین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی، اطلاعات معاملات خودرو به صورت یکپارچه در سامانه معاملات خودرو ذیل سامانه جامع تجارت وزارت صمت ثبت و شامل مالیات بر عایدی سرمایه می‌شود.

موعد تحویل برخی از محصولات پرتقاضا شرکت‌های خودروساز در سال ۱۴۰۳ خواهد بود.