سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

فایروالا از مقرون به صرفه ترین فایروال هوشمند 10 گیگابیتی جهان رونمایی می کند – آماده برای نسل بعدی Wi-Fi 7 و شبکه های فیبر پرسرعت، اما انتظار می رود به زودی قیمت آن افزایش یابد.

(اعتبار تصویر: فایروالا) فایروالا فایروال های سخت افزاری قابل تنظیمی می سازد که به روتر شما متصل می شوند و از خانه یا کسب و کار شما در برابر تهدیدات مختلف شبکه و اینترنت محافظت می کنند. این شرکت از پیش فروش فایروالا گلد پرو، جدیدترین و قدرتمندترین محصول گفت ه شده به خط تولید «طلا» خبر داده است. این دستگاه که به عنوان مقرون به صرفه ترین فایروال هوشمند 10 گیگابیتی جهان معرفی می ...
فایروالا گلد پرو
(اعتبار تصویر: فایروالا)

فایروالا فایروال های سخت افزاری قابل تنظیمی می سازد که به روتر شما متصل می شوند و از خانه یا کسب و کار شما در برابر تهدیدات مختلف شبکه و اینترنت محافظت می کنند.

این شرکت از پیش فروش فایروالا گلد پرو، جدیدترین و قدرتمندترین محصول گفت ه شده به خط تولید «طلا» خبر داده است. این دستگاه که به عنوان مقرون به صرفه ترین فایروال هوشمند 10 گیگابیتی جهان معرفی می شود، به گونه ای طراحی شده است که با نسل بعدی Wi-Fi 7 و شبکه های فیبر ISP پرسرعت 5 و 10 گیگابیتی سازگار باشد.

Gold Pro دارای دو رابط اترنت 10 گیگابیتی و دو رابط اترنت 2.5 گیگابیتی است که بخش بندی شبکه و افزونگی را ارائه می دهد. این دستگاه از یک پردازنده چهار هسته ای اینتل و 8 گیگابایت رم پشتیبانی می کند که به آن امکان می دهد با شبکه های در حال رشد مقیاس شود.

برای پیش سفارش موجود است

پورت های 10 گیگابیتی را می توان برای هر دو شبکه WAN و LAN استفاده کرد و کاربران می توانند شبکه خود را با VLAN هایی که با 10 گیگابیت کار می کنند تقسیم بندی کنند یا یک پورت را به یک نقطه دسترسی 10 گیگابیتی Wi-Fi 7 و دیگری را به یک سوئیچ پرسرعت متصل کنند. فایروال از VPN ها با سرعت بیش از 2 گیگابایت پشتیبانی می کند و تجربه شبکه ای سریع و ایمن را حتی در حال حرکت تضمین می کند.

"جامعه اختصاصی ما همیشه برای یک شبکه بهتر با سرعت بالاتر فشار می آورد. جری چن، بنیانگذار فایروالا، گفت: Gold Pro امکان محافظت از خانه ها و دفاتر خود را با سرعت های آینده و بدون هزینه ماهانه فراهم می کند. از آنجایی که کسب‌وکارهای کوچک زیرساخت‌های خود را ارتقا می‌دهند و مصرف‌کنندگان پیشنهادات سریع‌تری را از ISPهای خود می‌پذیرند، Gold Pro به آنها دید و محافظت بی‌نظیری برای نسل بعدی شبکه‌ها می‌دهد.»

Firewalla Gold Pro در حال حاضر برای پیش فروش با قیمت 789 دلار در دسترس است و خریداران اولیه شش ماه ضمانت اضافی دریافت می کنند. پیش بینی می شود حمل و نقل از اوایل نوامبر آغاز شود و احتمالاً افزایش قیمت به تاریخ ارسال نزدیک تر است.

بیشتر از TechRadar Pro

وین ویلیامز یک فریلنسر است که اخبار را برای TechRadar Pro می نویسد. او 30 سال است که درباره کامپیوتر، فناوری و وب می نویسد. در آن زمان او برای اکثر مجلات PC در بریتانیا می نوشت و تعدادی از آنها را نیز راه اندازی، ویرایش و منتشر کرد.

خبرکاو