سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

عیدی متفاوت دولت به معلمان/ اعتبار 20 میلیونی خرید کالا برای استادان دانشگاه شارژ می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در طرح «عید تا عید» که اصناف شرکت کننده اصلی آن هستند با توجه به میزان اعتبارسنجی که موسسه مورد نظر اعلام می‌کند تا سقف ۲۰ میلیون تومان اعتبار خرید کالا به کارمندان تخصیص داده می‌شود.او گفت: هم اکنون ۲۰ هزار صنف برای شرکت ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در طرح «عید تا عید» که اصناف شرکت کننده اصلی آن هستند با توجه به میزان اعتبارسنجی که موسسه مورد نظر اعلام می‌کند تا سقف ۲۰ میلیون تومان اعتبار خرید کالا به کارمندان تخصیص داده می‌شود.
او گفت: هم اکنون ۲۰ هزار صنف برای شرکت در این طرح اعلام آمادگی کرده اند که به مرور به این تعداد گفت ه خواهد شد.
وزیر صمت گفت : سایر مردم هم می‌توانند از طریق بانک‌هایی که در آن حساب دارند با توجه به گردش حساب خود اعتبار دریافت کرده و اقدام به تهیه کالا‌های مورد نیاز خود کنند.

رقم عیدی کارمندان در 1403 چند میلیون تومان است؟+ نحوه محاسبه

علی آبادی گفت: فعلا کالای لوازم خانگی، پوشاک اعم از کیف و کفش و مواد خوراکی در این طرح عرضه می‌شود و در ادامه به این اقلام گفت ه خواهد شد.

وزیر صمت با بیان اینکه عموم مردم جامعه می‌توانند با ورود به سامانه این جشنواره به نشانی eidtaeid.ir ثبت‌نام و از مزایای این طرح استفاده کنند گفت : امید است که این جشنواره با محوریت اتاق اصناف ایران و نظارت وزارت صمت طرحی ماندگار در تاریخ برگزاری جشنواره‌ها در کشور باشد.

احتمال واریز  عیدی کارمندان دولت تا پایان هفته آینده/ 95 درصد درآمدهای مالیاتی محقق  شد

گفتنی است این طرح باحضور بیش از ۲۵۰ نمایشگاه عرضه ویژه کالا و بیش از ۲۰ هزار واحد صنفی از ۱۲ بهمن لغایت عید فطر درسراسر کشور اجرا خواهد شد.
عرضه کالای با کیفیت و ارزان، امکان خرید اعتباری کالا از واحد‌های صنفی ونمایشگاه از مهمترین آپشن های طرح عید تا عید است.

خبرکاو