متن خبر

علیمردانی: امیدوارم تحولات جدید در حوزه هنری منجر به توجه به سبک های هنری انقلاب اسلامی گردد

علیمردانی: امیدوارم تحولات جدید در حوزه هنری منجر به توجه به سبک های هنری انقلاب اسلامی گردد

اخبارعلیمردانی: امیدوارم تحولات جدید در حوزه هنری منجر به توجه به سبک های هنری انقلاب اسلامی گردد
شناسهٔ خبر: 110230 -
خبرکاو:

تهیه کننده فیلم های سینمایی «نفوذی» و «سلام بر فرشتگان» در بیان کرد گو با خبرنگار سینماپرس بیان کرد : جوان به دلیل داشتن انرژی فراوان فی نفسه بر دیگران برتری دارد. چنانچه این انرژی در مسیر درست به کار گرفته شود آن مزیت دوچندان می شود.

وی ادامه داد: اگر در کنار این ویژگی مثبت دو عنصر اندیشه و تجربه هم وجود داشته باشند، ترکیب این سه گانه کاری می کند کارستان!؛ اما آنچه که در مدیریت حوزه هنری اتفاق افتاده است اگر بتواند نگاه امیدوارانه دوستان را با ویژگی های فوق العاده برآورده نماید به این انتخاب افتخار خواهیم کرد.

این سینماگر با بیان اینکه سن ۳۱ سال با خود پیامی دارد که شاخه تجربه را کمی سبک می نماید اظهار داشت: مگر اینکه در این راستا استثنایی اتفاق افتاده باشد که در دوره و زمانه ما این قبیل امور بعید به نظر نمی رسد!

علیمردانی بیان کرد : در هر صورت این انتخاب را از طرف حجت الاسلام والمسلمین قمی که خود نیز جوان هستند به فال نیک می گیریم و شجاعت و جسارت ایشان را ارج می نهیم؛ در پایان توفیق جناب دادمان را که هم دانشگاهی هستند و هم حوزوی از کارگردان عظیم هستی مسئلت می نمایم.

وی در پایان این بیان کرد گو بیان کرد : امید است که فرهنگ و هنر دینی به دست ایشان و مشاوران خبره هنری هرچه شکوفاتر جلوه گری نماید و ان شا الله صاحب سبک های هنری شایسته انقلاب اسلامی گردیم.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو