سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

عقبگرد در بازار خودرو+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ تحلیل بازار نشان می‌دهد اغلب خودروهای داخلی (ایران خودرویی‌ها و سایپایی‌ها) تغییر قیمت نداشتند و افت و رشد قیمت در بازار هم بسیار محدود بوده است. بسیاری فعالان بازار خودرو معتقدند افزایش تنش‌ها در خاورمیانه موجب شده تا بازار شکل انتظاری به خود گیرد و خریداران تمایلی برای ورود به بازار از خود نشان ندهند. از سوی دیگر امروز دلار ابتدای روز را با ثبات آغاز کرد،‌ اما در نیمه روز شاهد ...

به گزارش اقتصادنیوز؛ تحلیل بازار نشان می‌دهد اغلب خودروهای داخلی (ایران خودرویی‌ها و سایپایی‌ها) تغییر قیمت نداشتند و افت و رشد قیمت در بازار هم بسیار محدود بوده است. بسیاری فعالان بازار خودرو معتقدند افزایش تنش‌ها در خاورمیانه موجب شده تا بازار شکل انتظاری به خود گیرد و خریداران تمایلی برای ورود به بازار از خود نشان ندهند.

از سوی دیگر امروز دلار ابتدای روز را با ثبات آغاز کرد،‌ اما در نیمه روز شاهد تغییر مسیر قیمت دلار در بازار بودیم شکل دلار کمی افزایشی شد، اما فعالان بازار خودرو معتقدند این تغییر چندان در بازار اثرگذار نبوده است.

براساس ارزیابی بازار در میان محصولات سایپا امروز تنها «ساینا دنده‌ایS» در بازار افت قیمت داشت و سایر محصولات سایپا بدون تغییر راهی بازار شدند. در میان ایران خودرویی‌ها هم امروز بیشترین رشد به «تارا اتوماتV2» رسید.

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT » مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز «پژو 206 دنده‌ای» در بازار 540 میلیون تومان  قیمت‌گذاری شد و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت. اما «هایما S8 پلاس» امروز افتی 2 میلیونی را تجربه کرد و در بازار یک میلیارد و 870 میلیون تومان قیمت خورد. اما ارزیابی بازار نشان می‌دهد در میان ایران خودرویی‌ها «تارا اتوماتV2» امروز رشد 8 میلیونی داشت و 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهد در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» 925 میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت، اما «دنا پلاس توربو اتومات» با کاهش 7 میلیونی در بازار 953 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی‌‌ها همچنین نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» هم در بازار 712 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت.

اقتصااااد 26

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 665 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. خانواده کوییک هم امروز تغییر قیمت نداشتند با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 395 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و «کوییک دنده‌ایS» هم با 385 میلیون تومانی شد.

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد خانواده تیبا هم امروز تغییر قیمت نداشتند و با این شرایط «تیبا صندوق‌دار» امروز 367 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» 376 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. تحلیل بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز امروز 401 میلیون تومان قیمت‌ خورد و افت 2 میلیونی را تجربه کرد.  

اقتصاد 26

خبرکاو