متن خبر

عظیمی: پیام تسویه نکند نمی‌تواند در لیگ والیبال باشد

عظیمی: پیام تسویه نکند نمی‌تواند در لیگ والیبال باشد

اخبارعظیمی: پیام تسویه نکند نمی‌تواند در لیگ والیبال باشد
شناسهٔ خبر: 109690 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، پس از انتخاب مسعود آرمات به عنوان سرمربی تیم پیام مشهد، خبرهایی مبنی بر بازگشت دوباره این تیم به لیگ برتر منتشر شد. با توجه به بدهی‌های تیم پیام از فصول گذشته و شرط فدراسیون  برای حضور باشگاه‌ها در لیگ برتر (تسویه بدهی‌های فصل‌های گذشته)، این موضوع با حواشی زیادی همراه شد.

شهرام عظیمی سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال، در این مورد بیان کرد: واقعیت ایناستکه تیم پیام خراسان بدهی‌هایی دارد که باید این مبالغ تسویه شود. شخصا در این مورد با مدیر کل استان خراسان رضوی صحبت‌هایی داشته‌ام و ایشان با آقای داورزنی هم صحبت کرده‌اند. به هر حال شرط فدراسیون برای تیم‌ها تسویه بدهی‌هااستکه همه تیم‌ها باید آن را انجام دهند.

او ادامه داد: تیم پیام در حال حاضر بدهی دارد و همانطور هم که بنده در مصاحبه با سایت رسمی فدراسیون اعلام کردم، شرط ورود تیم‌ها به لیگ برتر چند فاکتور است. از جمله این شرایط داشتن زیر ساحت لازم برای برگزاری مسابقات در سطح لیگ برتر و تسویه بدهی‌های فصول قبل با کادرفنی، بازیکنان، فدراسیون و هیات‌های استانی است. تیم‌هایی که این شرایط را داشته باشند می‌توانند در فصل پیش رو حاضر شوند. امیدوارم امسال با همکاری همه عوامل لیگ پویایی را داشته باشیم.

عظیمی در پاسخ به این سوال که‌ آیا شائبه لابی مسئولان تیم پیام با فدراسیون صحت دارد؟ اظهار کرد: هیچ شرایط جدیدی برای حضور تیم‌ها در لیگ وجود ندارد. تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم تیم پیام تسویه حساب مالی انجام نداده و نمی‌تواند در لیگ باشد.

او ادامه داد: فدراسیون باید توان سنجی انجام دهد. وقتی من مدیرعامل قراردادی با جوانان این مملکت چه دختر و چه پسر می‌بندم همه چشمداشت آن‌ها همین قراردادها است، اما وقتی چند هفته از لیگ می‌گذرد می‌بینم که توان پرداخت مبالغ را ندارم و تیم را منحل می‌کنم. در چنین شرایطی دست این جوانان خالی بوده و به جایی بند نیست. این شرایط زیبنده ورزش کشور و خصوصا رشته والیبال نیست. به همین منظور فدراسیون باید تیم‌ها و باشگاه‌ها خصوصا تیم‌های تازه وارد را توان سنجی کند تا ان‌شاءالله لیگ خوبی را داشته باشیم.

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال که به تازگی در باشگاه استقلال به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع منصوب شده است، درباره ماندن یا رفتنش از فدراسیون والیبال نیز بیان کرد: فعلا در مورد مسائل والیبال صحبت کردیم و برای مشخص شدن باقی مسائل باید صبر کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو