اخبار

عصبانیت گواردیولا از ژست پنالتی هالند

حرکت بزرگوارانه ارلینگ هالند از منچسترسیتی باعث عصبانیت پپ گواردیولا در روز شنبه شد، پس از اینکه مهاجم نروژی دستورات سرمربی خود را برای زدن ضربه نقطه ای نادیده گرفت و توپ را به هم تیمی خود ایلکای گوندوگان داد.

پس از اینکه هافبک آلمانی در نیمه اول دو گل زد تا رهبران لیگ برتر را 2-0 مقابل لیدز یونایتد به ثمر برساند، گواردیولا از کنار زمین برای هالند فریاد زد تا پنالتی را که در دقایق پایانی دریافت کرده بودند، بزند.

- داوسون: سیتی با برتری گوندوگان از هالند به پیروزی ادامه می دهد
- پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات متحده)

اما هالند 22 ساله که پیش از این رکورد 35 گل در یک فصل لیگ برتر را به ثمر رسانده است، قبل از اینکه توپ را به گوندوگان بدهد نگاهی به گواردیولا انداخت تا این آلمانی بتواند هت تریک کند.

این حرکتی بود که سرمربی اسپانیایی را به شدت عصبانی کرد، به خصوص که تلاش گوندوگان توسط جوئل روبلز شیرجه به کنار گذاشته شد.

گواردیولا پس از پیروزی 2-1 سیتی گفت: "اگر گاندو گل بزند، همه خوب هستند، هت تریک، آفرین."

"اما یک بازیکن گیرنده است. در 2-0، این یک تجارت است، نه موقعیتی که ما نتوانیم آن را فراموش کنیم."

گوندوغان 32 ساله گرمای گواردیولا را احساس کرد که به آن نقطه رسید.

گوندوگان به بی‌بی‌سی اسپورت گفت: «اول به ارلینگ نشان داد که از این بابت بسیار عصبانی است و سپس به من حمله کرد. "این همان چیزی است که در پایان است.

"لحظه ای که ارلینگ توپ را گرفت، مطمئن بودم که او می خواهد توپ را بگیرد اما او به دنبال من بود. چند بار با او چک کردم تا مطمئن شوم. او مطمئن بود که توپ را به من می دهد. مطمئن برای گلزنی."

هالند چندین موقعیت عالی برای گلزنی داشت، با یک شوت که از بالای تیرک دروازه به بیرون رفت و دیگری که نگاهی به تیرک دروازه انداخت.

از آنجایی که سیتی به دنبال سومین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر است، و این برد برتری خود را نسبت به آرسنال رده دومی به 4 امتیاز رسانده بود، روحیه گواردیولا تا زمانی که بعد از بازی با خبرنگاران ملاقات کرد، تا حدودی بهبود یافته بود.

این بازیکن اسپانیایی که تیمش در این فصل چهار بازی دیگر در لیگ دارد، گفت: "عملکرد عالی بود. ما واقعاً خوب بازی کردیم."

"چه کسی می داند که آیا ارلینگ پنالتی را می گیرد و آن را از دست می دهد؟ اگر گاندو پنالتی را بزند و گل بزند چه اتفاقی می افتد؟ پس سوال 2-0 است، چه کسی پنالتی را می زند؟ بازیکن توپ، ارلینگ است.

"نکته دوم این است که ارلینگ به عنوان یک فرد اینگونه است. او باورنکردنی است، می خواهد گل بزند، اما در عین حال، تیم و همکاران مهم هستند. او فرصت هایی برای گلزنی داشت، او تبدیل به گل نشد، اما او یک بازی فوق العاده انجام داد

اما 2-0 است، به خصوص در انگلیس هرگز تمام نمی شود و من می خواهم بازیکنی که روتین بیشتری دارد و متخصص است، آن را انجام دهد."

سیتی که سه گانه را دنبال می کند، روز سه شنبه برای بازی اول نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید می رود.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *