سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

عذرخواهی وزیر ارشاد از الناز شاکردوست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد درباره حواشی فیلم «بی بدن» و راه ندادن هنرمندان به جشنواره ضمن عذرخواهی از بروز این حواشی گفت: اگر برای هر کسی این اتفاق افتاده من از اینجا عذرخواهی می‌کنم. بلافاصله به همکاران گفتم که اگر خدای نکرده ناهماهنگی‌هایی شده جبران کنند. این حواشی به دلیل ناهماهنگی‌هایی بوده که حل شده و تکرار نخواهد شد.او در پاسخ به اینکه فیلم «بی بدن» عنوان می‌شود ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد درباره حواشی فیلم «بی بدن» و راه ندادن هنرمندان به جشنواره ضمن عذرخواهی از بروز این حواشی گفت: اگر برای هر کسی این اتفاق افتاده من از اینجا عذرخواهی می‌کنم. بلافاصله به همکاران گفتم که اگر خدای نکرده ناهماهنگی‌هایی شده جبران کنند. این حواشی به دلیل ناهماهنگی‌هایی بوده که حل شده و تکرار نخواهد شد.

او در پاسخ به اینکه فیلم «بی بدن» عنوان می‌شود به دلیل نداشتن کیفیت لازم از بخش سودای سیمرغ حذف شده است؟ توضیح داد: آن روزی که این فیلم در مرحله انتخاب بوده دوستان ما بیش از ۴۰ دقیقه از فیلم را ندیدند و نتوانسته بودند جمع بندی کنند. البته فیلم خوبی بود و باید از عوامل و بازیگران تشکر کرد و الان هم امیدواریم مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.

۲۴۵۲۴۵

خبرکاو