متن خبر

ظرفیت باتری ایرپاد پرو 2 مشخص شد؛ 15 درصد بزرگتر از نسل قبل

ظرفیت باتری ایرپاد پرو 2 مشخص شد؛ 15 درصد بزرگتر از نسل قبل

اخبارظرفیت باتری ایرپاد پرو 2 مشخص شد؛ 15 درصد بزرگتر از نسل قبل
شناسهٔ خبر: 226625 -
خبرکاو:

ایرپاد پرو 2 شارژدهی بالاتری نسبت به نسل قبلی‌اش دارد و این کار داخل کنار بهینه‌سازی‌های انجام شده، به ظرفیت باتری هم بستگی دارد. حالا گزارشی جدید ظرفیت باتری این ایرباد بی‌سیم اپل را برملا کرده است.

طبق ادعای اپل، شارژدهی نسل دوم ایرپاد نسبت به نسل اول آن با فعال بودن قابلیت حذف نویز فعال یا ANC، تا 1.5 ساعت بیشتر است و داخل مجموع این محصول شارژدهی برابر با 6 ساعت را داخل اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ظرفیت باتری ایرپاد پرو 2 چقدر است؟

طبق فهرست دیتابیس 3C که وب‌سایت MySmartPrice به آن دست پیدا کرده، اپل برای ایرپاد پرو جدید باتری با ظرفیت 49.7 میلی آمپر ساعتی درنظر گرفته است. پس با افزایش 15 درصدی ظرفیت باتری نسبت به نسل قبلی روبه‌رو هستیم. ظرفیت باتری نسل اول ایرپاد برابر 43.24 میلی آمپر ساعت است.

اما این تمام ماجرا نیست چرا که کیس همراه با ایرپاد پرو 2 هم از باتری بهره می‌برد و می‌تواند ایرپاد را شارژ کند. ظرفیت باتری کیس این ایرباد بی‌سیم برابر 523 میلی آمپر ساعت است که نسبت به نسل قبلی‌اش تنها 4 میلی آمپر ساعت افزایش را نشان می‌دهد.

طبق ادعای اپل، کیس شارژ می‌تواند 6 ساعت شارژدهی بیشتر را نسبت به قبل برای ایرپاد جدید به ارمغان بیاورد تا شارژدهی کلی‌اش را با فعال بودن قابلیت حذف نویز فعال، به 30 ساعت برساند. با این حال با توجه به ظرفیت باتری کیس، ظاهرا دستیابی به شارژدهی بالاتر به لطف بهینه‌سازی‌های خود ایربادها صورت گرفته است.

در کنار باتری‌های بزرگتر، نسل دوم ایرپاد پرو از تراشه H2 و سنسورهای تشخیص پوست بهره می‌برد که این ویژگی‌ها هم به بهبود شارژدهی این ایرباد بی‌سیم کمک می‌کنند.

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو