اخبار

ظاهراً گوگل پیکسل واچ جدید در اواخر امسال در کنار پیکسل 8 عرضه خواهد شد

اپل و سامسونگ سالانه ساعت های هوشمند خود را عرضه می کنند، در حالی که خط فیت بیت گوگل تمایل دارد در یک چرخه دو ساله به روز شود. به گفته یک منبع صنعتی، گوگل یک چرخه انتشار سالانه پیکسل واچ را در پیش خواهد گرفت. می‌توانیم انتظار یک پیکسل واچ جدید را داشته باشیم که احتمالاً پیکسل واچ 2 در کنار گوگل پیکسل 8 و 8 پرو در اواخر امسال نامیده می‌شود.

ظاهراً گوگل پیکسل واچ جدید اواخر امسال در کنار پیکسل 8 عرضه <a href= خواهد شد">

اگر رکورد خوبی برای دستیابی به موفقیت باشد، پیکسل 8 و 8 پرو باید در ماه اکتبر و زمانی که غول آنلاین پرچمداران خود را به طور تاریخی معرفی کرده است، ارائه شوند. تنها استثنا پیکسل 5 است که در ماه سپتامبر عرضه شد.

ما هنوز هیچ جزئیاتی در مورد Pixel Watch 2 نداریم. با این حال، برخی گمانه‌زنی‌ها نشان می‌دهد که بعید است طراحی کلی گنبد به شدت تغییر کند، فقط به جای آن، به طور بالقوه و امیدواریم با نمایشگر بزرگ‌تر و حاشیه‌های کوچک‌تر، اصلاح شود. شاید طراحی مشابه نیز به این معنی باشد که مکانیسم اتصال بند ساعت ثابت می ماند و به کاربران امکان می دهد نوارهای ساعت پیکسل فعلی را به جلو منتقل کنند. از نظر قطعات داخلی، ممکن است شاهد نمایان شدن اسنپدراگون W5+ با فرآیند تولید 4 نانومتری خود باشیم و امیدواریم که پیکسل واچ بعدی با یک بار شارژ بیشتر دوام بیاورد. ما همچنین دوست داریم اندازه های مختلف ساعت را ببینیم، اما هنوز هیچ نشانه ای از آن وجود ندارد.

ظاهراً گوگل پیکسل واچ جدید اواخر امسال در کنار پیکسل 8 عرضه <a href= خواهد شد">

گوگل یک رویداد Google I/O آینده را برای 10 مه تنظیم کرده است، جایی که احتمالاً Google Pixel 7a و Pixel Fold در آن معرفی خواهند شد. Google همچنین می‌تواند چند تیزر و اطلاعات اضافی را در دستگاه‌های دیگری مانند Pixel Watch 2 ارائه کند، پس این کار وجود دارد. امیدواریم با نزدیک‌تر شدن به تاریخ انتشار احتمالی اکتبر، اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

منبع

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *