متن خبر

طرح ساماندهی ترافیک مشگین‌شهر را نظام مهندسی تدوین می‌کند

طرح ساماندهی ترافیک مشگین‌شهر را نظام مهندسی تدوین می‌کند

اخبارطرح ساماندهی ترافیک مشگین‌شهر را نظام مهندسی تدوین می‌کند
شناسهٔ خبر: 109178 -




خبرکاو:

 میرمحمد هاشمی دوم تیر در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان جدید نظام مهندسی ساختمان در مشگین‌شهر اظهار کرد: تمامی ساخت و سازها باید با نظارت و کنترل نظام مهندسی ساختمان اجرایی و عملیاتی شود و از همین روی مهندسان تحصیلکرده و متخصص ما آماده ارائه خدمات به عموم شهروندان هستند تا ساخت و سازی ایمن و قابل اطمینان را شاهد باشیم.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود در این راستا از مشاوره‌های فنی و مهندسی در ساخت و ساز که توسط نظام مهندسی ساختمان ارائه می‌شود بهره گرفته و در کنار این امر حق و حقوق مهندسان شریف و تلاشگر نیز مورد توجه و صیانت قرار گیرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با قدردانی از همراهی فرمانداران، اعضای شوراهای شهر و شهرداران در مناطق مختلف استان برای کمک به مجموعه نظام مهندسی ساختمان بیان کرد: شایستهاستاز همراهی و تلاش مدیر کل راه و شهرسازی استان و معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در واگذاری زمین در مشگین‌شهر برای احداث ساختمان نظام مهندسی قدردانی کرده و این تعامل را قدر بدانیم.

هاشمی بیان کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان همواره در کنار شورا و شهرداری بوده و امیدواریم در احداث این ساختمان از مزایای صدور پروانه و سایر امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای احداث ساختمان مشکین‌شهر بهره بگیریم.

وی بیان کرد: ساختمان‌های نظام مهندسی اغلب به صورت هیئت امنایی اجرایی و عملیاتی می‌شود که در مشگین‌شهر نیز سعی بر ایناستتا با بهره‌گیری از توان مهندسان باسابقه و معتمدان به صورت هیئت امنایی نقشه‌ها تهیه و تدوین شده و از همراهی شورا و شهرداری در صدور پروانه ساختمانی استفاده کنیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: فرمانداران می‌توانند از ظرفیت مهندسان در شورای فنی، ترافیک و تهیه طرح‌های تفصیلی و جامع استفاده کنند که در سطح استان نیز استاندار اردبیل با توجه و عنایت ویژه به نظام مهندسی تلاش می‌کند تا در همه پروژه‌های عمرانی از توان علمی و تخصصی مهندسان عضو نظام استفاده کند.

هاشمی بیان کرد: طرح ساماندهی ترافیک مشگین‌شهر با تلاش و همراهی نظام مهندسی ساختمان تهیه و تدوین می‌شود و امیدواریم در تهیه طرح تفصیلی مشگین‌شهر و سایر شهرها از طرفیت مهندسان و تخصص و تبحر آنها بهره گرفته شود.

وی بیان کرد: مهندسان عضو نظام که اغلب تحصیلکرده دانشگاه‌های معتبر و مادر استان هستند با برخورداری از روحیه کار و تلاش شبانه‌روزی در خدمت گروه‌های مختلف و دستگاه‌های اجرایی هستند تا با افزایش توان ساخت و ساز کاستی‌ها و کوتاهی‌ها در این حوزه جبران شده و خلاها از بین برود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در ادامه به ساخت مجموعه نظام مهندسی ساختمان در مشگین‌شهر اشاره کرد و بیان کرد: در اکثر شهرستان‌ها سعی بر ایناستتا با همت خود مهندسان ساختمانی در خور جایگاه و ارزشمندی فعالیت مهندسان احداث شود که در مشگین‌شهر نیز دومین ساختمان نظام مهندسی احداث خواهد شد.

هاشمی تصریح کرد: با احداث این ساختمان که با نظارت هیئت امنا اجرایی خواهد شد، سعی بر ایناستتا کارگاه‌های آموزشی در این مجموعه دایر شده و در همه مراحل ساخت از طراحی و گودبرداری گرفته تا نماسازی نظرات و دیدگاه‌های مهندسان به صورت تخصصی مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال نظر




تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو