متن خبر

طرح بازآفرینی محله «هادی آباد» را با جدیت پیگیری می‌کنم

طرح بازآفرینی محله «هادی آباد» را با جدیت پیگیری می‌کنم

اخبارطرح بازآفرینی محله «هادی آباد» را با جدیت پیگیری می‌کنم
شناسهٔ خبر: 111124 -
خبرکاو:

فاطمه محمدبیگی در بازدید از محله هادی آباد ضمن دیدار با معتمدین این محله، اظهار کرد: طرح بازآفرینی هادی آباد به صورت بلاتکلیف رها شده است و همین امر باعث افزایش آسیب اجتماعی این محله شده است.

وی بیان کرد : در سفر وزیر راه و شهرسازی به قزوین طرح بازآفرینی هادی آباد و مشکلات مربوط به آن را مطرح کردم، طی برنامه ریزی انجام شده قرار شد هفته آینده با  مسئولین استانی در دفتر وزیر راه و شهرسازی این طرح تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طرح باز آفرینی محلات هادی آباد، دباغان، بلاغی و سردار از جمله طرح‌هایی است که تلاش می‌کنیم  طی چهار سال به نقطه‌ای مثبت برسانیم.

وی بیان کرد: یکی از دلایل ایجاد آسیب اجتماعی بیکاری است، بنابراین قدم‌هایی در جهت اشتغال و کار برداشته شده است، تلاش داریم با کمک کمیته امداد امام خمینی (ره) از ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود در محلات در جهت ایجاد اشتغال استفاده کنیم.

محمدبیگی تأکید کرد: آنچه برای ما مهم است حفظ کیان شما و حفظ مملکت است، بنابراین در عرصه ملی اجازه هیچ گونه فساد و رانتی را نمی‌دهیم، در عرصه ملی اجازه نمی‌دهیم که فردی اراجیف بنویسد و مشکلات را به گردن رهبری بیاندازد، ما از طرف مردم در مجلس حضور داریم و در عرصه بین‌المللی اجازه مذاکره با آمریکا را نمی‌دهیم.

وی بیان کرد : در دوران جنگ اقتصادی به سر می‌بریم، در بازدید امروز از پنج شرکت تولیدی متوجه شدم که این شرکت‌ها به دلیل عدم دسترسی به آهن و فولاد غیرفعال هستند، باید با فساد ریشه‌ای مبارزه کنیم و پیگیری کنیم که چرا مافیای آهن و فولاد در کشور وجود دارد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک یادآور شد: من در محله هادی آباد بزرگ شدم و به همین دلیل اولین بازدید محلاتم را محله هادی آباد قرار دادم، شما اگر نماینده پر کار می‌خواهید باید مشکلات را به نماینده و مسئولین منعکس و پیگیری کنید، این محله به فرهنگسرا و فضای سبز نیاز دارد.

به گزارش ایسنا، تسهیل ازدواج، حل مشکلات اقتصادی، ساخت فرهنگسرا و ایجاد مراکز فرهنگی و فضای سبز از جمله مطالبات مردم هادی آباد از نماینده قزوین، البرز و آبیک بود.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو