متن خبر

طبق گزارش‌ها، سونی روی هدفون‌های PS5 کار می‌کند که می‌توانند رقیب Apple Airpods باشند

طبق گزارش‌ها، سونی روی هدفون‌های PS5 کار می‌کند که می‌توانند رقیب Apple Airpods باشند

اخبارطبق گزارش‌ها، سونی روی هدفون‌های PS5 کار می‌کند که می‌توانند رقیب Apple Airpods باشند
شناسهٔ خبر: 266884 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

گفته می‌شود سونی در حال توسعه هدفون‌های مخصوص بازی بی‌سیم برای PS5 است. این هدفون با اسم رمز Project Nomad، می‌تواند یک تجربه صوتی ممتاز را به اندازه بسیار کوچک‌تری در کنسول به ارمغان بیاورد.

سونی سازنده برخی از بهترین هدفون‌های موجود در بازار در حال حاضر است، شجره‌نامه‌ای که به گزارش ‌های Insider Gaming (در برگه جدید باز می‌شود) در مورد هدفون‌های جدید در دست ساخت اعتبار می‌دهد. گفته شده است که پیش بینی می شود عمر باتری پنج ساعت طول بکشد که با آنچه می توانید از Apple Airpods در هنگام استفاده از صدای فراگیر فضایی انتظار داشته باشید، که PS5 نیز از آن پشتیبانی می کند، است.

همانطور که انتظار می رفت، این محصول قرار است از USB C استفاده کند که به این معنی است که به راحتی می توان از طریق درگاه جلویی کنسول PS5 شارژ کرد. مانند برخی از بهترین هدفون‌ها، مانند WF-1000XM4 و WF-1000XM3 سونی ، به نظر می‌رسد که Project Nomad می‌تواند از طریق کیس برای شارژ سریع و دور از کابل شارژ شود.

به غیر از پایان سال مالی 23، هیچ پنجره مشخصی برای انتشار ارائه نشده است، به این معنی که ما می‌توانیم هر زمانی از آوریل سال جاری تا مارس 2024 اعلامیه‌ای را مشاهده کنیم. این حرکت از سوی سونی منطقی است، از آنجایی که شرکت مادر پلی‌استیشن در این زمینه پیشرفت کرده است. تلاش های صوتی در ماه های اخیر

نه تنها تولید کننده به سمت بهترین هدست های PS5 تلاش کرده است، بلکه با سری InZone سونی نیز به قلمرو بهترین هدست های بازی رایانه شخصی منشعب شده است. از طرف دیگر، سونی InZone H9 تلاش کرده است تا فاصله بین هر دو پلتفرم را پر کند و تطبیق پذیری بیشتری نسبت به هدست Pulse 3D ارائه می دهد.

جزئیات کمی در مورد اینکه دقیقاً چه شارژ سریعی را می توان از Project Nomad از نظر عملکرد انتظار داشت، به اشتراک گذاشته شده است. ما می‌توانیم هر چیزی را از یک نسخه تغییر نام‌گذاری‌شده خط WF-1000، تا چیزی تخصصی‌تر که می‌تواند ستاره‌ای Tempest 3D AudioTech را در شکل کوچک‌تر ترکیب کند، به پایان برسانیم.

در نهایت قیمت و آپشن های این محصول جدید، موفقیت تلاش سونی برای ورود به دنیای بهترین هدفون‌های گیمینگ PS5 را تعیین می‌کند. اگر Project Nomad به طور رسمی اعلام شود، مطمئناً شجره نامه و سابقه اثبات شده ای وجود دارد. برای من، بزرگترین نقطه قوت پروژه این است که چگونه می تواند با PSVR 2 به عنوان یک همراه ایده آل برای هدست واقعیت مجازی آینده کار کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است