متن خبر

صفحه کلید BlackWidow V4 Pro Razer یک مرکز فرمان برای رایانه شخصی شما است

صفحه کلید BlackWidow V4 Pro Razer یک مرکز فرمان برای رایانه شخصی شما است

اخبارصفحه کلید BlackWidow V4 Pro Razer یک مرکز فرمان برای رایانه شخصی شما است
شناسهٔ خبر: 267435 -
خبرکاو:

Razer BlackWidow V4 Pro روی میزی با نورپردازی های RGB فراوان.
ریزر

همه آن مزخرفات تنکی را فراموش کن! Razer به تازگی BlackWidow V4 Pro را معرفی کرده است، یک صفحه کلید مکانیکی هیولا با طرح کنترل گسترده و ده ها ویژگی ممتاز. این بزرگ است، زیبا است و قیمت آن 230 دلار است.

به طور قابل پیش بینی، BlackWidow V4 Pro از چیدمان صفحه کلید کامل همراه با numpad استفاده می کند. اما همچنین هشت کلید ماکرو قابل برنامه ریزی را به ترکیب اضافه می کند (سه مورد از آنها در لبه شاسی قرار دارند)، مجموعه ای از کنترل های رسانه ای و یک کلید کنترل چند منظوره. این شماره‌گیر بسیار تمیز است – وقتی فشار داده می‌شود، به عملکرد دیگری تغییر می‌کند که می‌توان آن را با نور پس‌زمینه RGB متمایز کرد.

BlackWidow V4 Pro برنامه نویسی RGB به ازای هر کلید را به اضافه پنج پروفایل کاربری سفارشی ارائه می دهد. پس ، نه تنها می توانید کلیدهای ماکرو خود را با استفاده از نور RGB متمایز کنید، بلکه می توانید به سرعت بین عملکردهای ماکرو منحصر به فرد با استفاده از ویژگی پروفایل ها جابجا شوید.

زیر کاپوت، Razer وعده نرخ نظرسنجی 8000 هرتز را می دهد و گزینه ای از سوییچ های سبز کلیکی (لمسی) یا زرد خطی (بی صدا) را ارائه می دهد. متأسفانه به نظر نمی رسد این سوئیچ ها قابل تعویض باشند. (توجه داشته باشید که این سوئیچ‌ها توسط Razer ساخته شده‌اند، اگرچه مانند سوئیچ‌های Cherry MX، 100 میلیون فشار کلید دارند.)

و اینجا یک چیز عجیب است. کیبورد جدید Razer دارای دو درگاه USB-C و یک درگاه USB-A است. اولین پورت USB-C به شما این امکان را می دهد که این صفحه کلید را به رایانه خود متصل کنید. اما دومین پورت USB-C به عنوان یک گذرگاه برای جک USB-A عمل می کند که می توانید از آن برای ماوس، درایو USB یا لوازم جانبی دیگر استفاده کنید.

BlackWidow V4 Pro Razer امروز با قیمت 230 دلار در دسترس است. باز هم، شما یک انتخاب از سوییچ های سبز Clicky یا Yellow Linear دارید که به نظر نمی رسد قابل تعویض باشند.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است