متن خبر

صفحه کلید تلفن Android شما در حال ارتقاء مفیدی است

صفحه کلید تلفن Android شما در حال ارتقاء مفیدی است

اخبارصفحه کلید تلفن Android شما در حال ارتقاء مفیدی است
شناسهٔ خبر: 267268 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Gboard گوگل صفحه کلید پیش‌فرض در بسیاری از بهترین گوشی‌های اندرویدی است و برنامه پخت‌شده در هفته‌های آینده به‌روزرسانی بسیار مورد نیاز را دریافت می‌کند.

به طور خاص، نوار ابزار Gboard - این فهرست نمادهای بالای کلیدهای عددی است - در حال به‌روزرسانی (H/T Android Police (در برگه جدید باز می‌شود) ) و آزمایش‌کنندگان بتا گزارش می‌دهند که به زودی می‌توانید این ردیف از نمادها را سفارشی کنید. با بیش از چهار گزینه

نوار ابزار Gboard در ظاهر فعلی خود، نماد منوی بیضی های غیرقابل حرکت را بین تنظیمات و دکمه های جستجوی صوتی نشان می دهد. در شکل به روز شده خود، این بیضی به یک دکمه تبدیل می شود که چهار مربع با گوشه های گرد را نشان می دهد و به سمت چپ نوار ابزار منتقل می شود.

این منوی بازطراحی شده تمام میانبرهایی را که در حال حاضر در نوار ابزار نیستند در خود جای می دهد، پس می توانید آنها را بکشید و رها کنید تا جایگزین میانبرهای نوار ابزار شوند. این مدت طولانی بوده است، اما اکنون، به جای محدود شدن به چهار میانبر نوار ابزار، می‌توانید هر تعداد میانبر که دوست دارید اضافه کنید - از جمله گزینه‌های جدید ایموجی و تغییر زبان - و دکمه جستجوی صوتی دیگر قفل نخواهد شد. درجا. با مقایسه تصاویر زیر، نوار ابزار بازطراحی شده را در عمل مشاهده کنید.

علاوه بر این پیشرفت‌های آرایشی، گوگل روی گفت ن منوی حریم خصوصی به تنظیمات Gboard نیز کار می‌کند. اساساً، اکثر تنظیماتی را که زمانی در منوی پیشرفته قرار می‌گرفتند، ارائه می‌کند، اما دیدن این که Google یک فضای اختصاصی برای جمع‌آوری داده‌های مرتبط با صفحه‌کلید معرفی می‌کند، خوب است.

این به‌روزرسانی‌های Gboard اکنون برای همه در برنامه بتا Google در دسترس هستند - نسخه جدید 12.6.06.491625702 است - اما کسانی که قبلاً ثبت‌نام نکرده‌اند می‌توانند با ضربه زدن روی دکمه Join در صفحه فروشگاه Play Gboard درگیر شوند.

از طرف دیگر، انتظار داریم که گوگل به‌روزرسانی‌ها را به‌عنوان بخشی از به‌روزرسانی نرم‌افزار اندروید بعدی خود (که می‌تواند در چند هفته آینده ارائه شود) عرضه کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین استفاده از تلفن اندرویدی خود، راهنمای ما را در مورد نحوه ساخت ایموجی های سفارشی در اندروید، نحوه اسکرین شات گرفتن در اندروید و نحوه ضبط رایگان صفحه نمایش خود در اندروید بخوانید (هر سه راهنما برای بهترین تبلت های اندرویدی اعمال می شود. ، هم).

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است