متن خبر

صرافی کریپتو بایننس انتظار دارد برای حل و فصل تحقیقات ایالات متحده جریمه بپردازد

صرافی کریپتو بایننس انتظار دارد برای حل و فصل تحقیقات ایالات متحده جریمه بپردازد

اخبارصرافی کریپتو بایننس انتظار دارد برای حل و فصل تحقیقات ایالات متحده جریمه بپردازد
شناسهٔ خبر: 267129 -




خبرکاو:

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، انتظار دارد جریمه های پولی بپردازد تا تحقیقات در مورد تجارت خود در ایالات متحده را حل و فصل کند. در غیر این صورت گزارش شده است.

در اعتراف آشکار به نقض قوانین، پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس به WSJ بيان کرد که مدیران شرکت با قوانین و قوانینی که در مورد رشوه، فساد و پولشویی نوشته شده است، آشنا نیستند.

او بيان کرد که بایننس در حال کار با تنظیم‌کننده‌ها است تا بفهمد چه اقداماتی را باید انجام دهیم تا بتوانیم آن را جبران کنیم. نتیجه می تواند از "مثل جریمه" تا "می تواند بیشتر باشد" متغیر باشد.

رویترز در ماه دسامبر گزارش داد که دادستان‌های وزارت دادگستری ایالات متحده از سال 2018 در حال تحلیل بایننس در مورد هرگونه نقص در انطباق با قوانین و تحریم‌های ضد پولشویی ایالات متحده بوده‌اند و در مورد اینکه آیا زمان مناسبی برای پایان دادن به تحقیقات است یا خیر اختلاف نظر داشتند.

بایننس علناً این گزارش را رد کرد و مدعی شد رویترز "دوباره اشتباه کرده" و "به تیم مجری قانون ما حمله کرده است، تیمی که ما به شدت به آن افتخار می کنیم."

چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر اجرایی بایننس، کمپینی را در توییتر راه اندازی کرد و مدعی شد که اتاق های خبری «هنوز برای» سام بنکمن-فرید، مؤسس FTX کار می کنند. طبق معمول، ژائو هیچ مدرکی برای حمایت از ادعاهای خود ارائه نکرد و از پیروانش خواست که "FUD" را نادیده بگیرند.

تغییر رویکرد بایننس در حالی رخ می دهد که به طور عمومی آشکار می شود که همه چیز برای شرکت خوب نیست. WSJ پیشتر گزارش داده بود که SEC به Paxos که استیبل کوین BUSD را برای بایننس صادر می کند، گفته است که قصد دارد برای چنین صدوری علیه این شرکت اقدام کند.

اوایل این هفته، Paxos اعلام کرد که صدور توکن های جدید BUSD را به دستور وزارت خدمات مالی نیویورک متوقف کرده است.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر




تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است