سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

شیائومی واچ 2 با قیمت 200 یورو معرفی شد

همراه با شیائو‌می 14 اولترا، غول چینی از «شیائومی واچ 2» نیز رونمایی کرده است. ساعت هوشمند شیائومی 200 یورو قیمت دارد و برای عرضه در برخی بازارهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا درنظرگرفته شده است. مشخصات شیائومی واچ 2 در مقایسه با شیائومی وا‌چ 2 پرو که از فولاد ضد زنگ ساخته شده بود، این دستگاه دارای بدنه آلومینیومی است. شیائومی وا‌چ 2 همچنین دارای یک نمایشگر 1.43 اینچی AMOLED است و از همان چیپ اسنپدراگون W5 پلاس نسل 1 ...

همراه با شیائو‌می 14 اولترا، غول چینی از «شیائومی واچ 2» نیز رونمایی کرده است. ساعت هوشمند شیائومی 200 یورو قیمت دارد و برای عرضه در برخی بازارهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا درنظرگرفته شده است.

مشخصات شیائومی واچ 2

در مقایسه با شیائومی واچ 2 پرو که از فولاد ضد زنگ ساخته شده بود، این دستگاه دارای بدنه آلومینیومی است. شیائومی وا‌چ 2 همچنین دارای یک نمایشگر 1.43 اینچی AMOLED است و از همان چیپ اسنپدراگون W5 پلاس نسل 1 بهره می‌برد.

گیرنده GPS، سیستم نظارت بر ضربان قلب و SpO2 و گواهی مقاومت در برابر آب 5 ATM از جمله دیگر آپشن های قابل ذکر هستند.

در آمازون آلمان، شیائومی وا‌چ 2 را هم‌اکنون در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای می‌توان پیش‌خرید کرد. البته ساعت از 25 فوریه (یکشنبه) عرضه خواهد شد و می‌توان انتظار داشت که حدودا از 1 تا 4 مارس (11 اسفند تا 14 اسفند) وارد بازار شود.

در ایتالیا فقط نسخه نقره‌ای دستگاه عرضه شده است و احتمالاً نسخه مشکی در زمان دیگری در دسترس قرار می‌گیرد. در ایتالیا نیز از 24 فوریه (یکشنبه) می‌توان برای خرید گلکسی واچ 2 اقدام کرد.

شیا‌ئومی واچ 2 احتمالاً در کشورهای دیگر نیز عرضه خواهد شد. همچنین یکی از اصلی ترین تفاوت‌های این دستگاه با شیا‌‌‌ئومی وا‌‌‌چ 2 پرو علاوه بر جنس بدنه، عدم وجود گزینه LTE است.

خبرکاو