اخبار, فناوری, گوشی

شرکت ها در همه جا با هزینه های ابری بالاتر از حد انتظار دست و پنجه نرم می کنند

علیرغم اینکه اکثر کسب و کارها (۹۸٪) از نرخ تحول ابری سازمان خود راضی هستند، هزینه های بالاتر از حد انتظار باعث می شود که برخی از کسب و کارها درباره نحوه توزیع پول خود دو بار فکر کنند.

این خبر از ارائه‌دهنده خدمات مدیریت‌شده Aptum می‌آید که مطالعه سالانه Cloud Impact 2023 خود را بر اساس نظرات متخصصان ارشد فناوری اطلاعات در سازمان‌های بزرگ در ایالات متحده، کانادا و بریتانیا منتشر کرد .

بیش از یک سوم (۳۶٪) از پاسخ دهندگان معتقدند که ارائه قابلیت پیش بینی هزینه یکی از چالش های کلیدی است که سازمان آنها با آن مواجه است.

هزینه ابر زیاد است، مزایا مطابقت ندارند

این مطالعه نشان داد که بسیاری از شرکت‌ها از مزایای استراتژی مدیریت جامعی که امیدوار بودند بهره نمی‌برند، زیرا در نتیجه همه‌گیری که اکثر کسب‌وکارها را آنلاین کرده بود، به سرعت در پذیرش سرویس ابری اقدام کردند.

Aptum تنها یکی از منابع متعددی است که علاقه زیادی به چند ابری دارد و این رقم را برای کسانی که ترجیح می‌دهند سرویس‌های ابری عمومی و خصوصی را با هم ترکیب کنند، ۵۹ درصد است.

دلایل ایجاد تنوع در بیش از یک ارائه‌دهنده بسیار زیاد است، بسیاری از کسب‌وکارها امیدوارند با انتخاب قطعات مورد نیاز خود از ارائه‌دهندگان خدمات مختلف، در برخی هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند، با این حال ۷۳ درصد نگران‌کننده هنوز با هزینه‌های ابری بالاتر از حد انتظار مبارزه می‌کنند. .

سوزان بوون، مدیرعامل اپتوم معتقد است که اهمیت پذیرش تحول دیجیتال قابل درک است، اما برای کاهش برخی از چالش‌های پیش روی کسب‌وکارها می‌توان کارهای بیشتری انجام داد.

بوون توضیح می‌دهد: «فناوری ابری به چابکی، مقیاس‌پذیری، صرفه‌جویی در هزینه و کار از راه دور ادامه می‌دهد - همه اجزای ضروری برای تداوم کسب‌وکار و رشد در زمان‌های آشفته. اما، اگر به طور موثر با یک رویکرد جامع مدیریت نشود، می توان مزایای ابر را از دست داد.

Aptum او میگوید افزایش دانش و درک ITDM، یا به‌کارگیری یک ارائه‌دهنده متخصص چند ابری، برای بهبود نسبت هزینه به فایده کلیدی است، زیرا دوره عدم قطعیت اقتصادی همچنان بر کسب‌وکارها در سراسر جهان آزار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *