متن خبر

شرکت های مخابراتی برتر اروپا گرد هم می آیند تا یک شبکه تبلیغاتی آنلاین عظیم بسازند

شرکت های مخابراتی برتر اروپا گرد هم می آیند تا یک شبکه تبلیغاتی آنلاین عظیم بسازند

اخبارشرکت های مخابراتی برتر اروپا گرد هم می آیند تا یک شبکه تبلیغاتی آنلاین عظیم بسازند
شناسهٔ خبر: 266086 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

چهار تا از بزرگ‌ترین شرکت‌های مخابراتی در اروپا در حال تشکیل یک اتحاد جدید برای ایجاد شبکه گسترده‌ای از تبلیغات هدفمند هستند.

گروه وودافون رهبری این سرمایه گذاری را بر عهده دارد که از دویچه تلکام، اورنج و تلفونیکا نیز تشکیل شده است و به مشتریان اجازه می دهد تا شماره تلفن خود را با سایر برندها به اشتراک بگذارند تا بتوانند برای آنها تبلیغ کنند.

این حرکت توسط کمیسیون اروپا (در برگه جدید باز می شود) تأیید شده است، که می گوید رضایت دارد که این طرح از مقررات حفاظت از داده های عمومی (GDPR) پیروی می کند و بیان می کند که "به برندها و ناشران اجازه می دهد تا کاربران را در وب سایت های خود شناسایی کنند. یا برنامه های کاربردی بر اساس نام مستعار، آنها را در دسته بندی های مختلف گروه بندی کنید و محتوای آنها را برای گروه های کاربران خاص تنظیم کنید."

شبکه ها در مقابل فناوری های بزرگ

Vodafone توضیح داد که "این پلتفرم به طور خاص طراحی شده است تا به مصرف کنندگان یک تغییر مرحله ای در کنترل، شفافیت و حفاظت از داده های آنها ارائه دهد، که در حال حاضر توسط بازیگران بزرگ غیر اروپایی جمع آوری، توزیع و ذخیره می شود."

این به شرکت های بزرگ فناوری اشاره دارد که اتحادیه اروپا سال ها از آنها به دلیل تسلط و سیاست های آنها در مورد جمع آوری داده ها و حفظ حریم خصوصی کاربران ناراضی بوده است. اخیراً، قانون جدیدی را برای سلطنت در قدرت اپل، گوگل و متا تصور کرد.

اتحادیه اروپا با صحبت در مورد این سرمایه گذاری جدید دریافت که هیچ موضوعی در مورد مزیت رقابتی ناعادلانه در اروپا وجود ندارد.

این سرمایه گذاری، که هنوز نام رسمی آن مشخص نشده است، قبلاً آزمایش شده است و چهار شرکت ادعا می کنند که تبلیغات شخصی سازی شده با حفظ حریم خصوصی کاربران امکان پذیر است.

مقر آن در بلژیک خواهد بود، که به طرز جالبی مقر اتحادیه اروپا نیز در آن قرار دارد. هر یک از شرکت‌های مخابراتی دارای 25 درصد سهام خواهند بود و تاریخ مشخصی برای شروع آن وجود ندارد.

اگرچه این شرکت‌ها تحت پوشش نگرانی برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران، شاید بیشتر نگران تسلط فوق‌العاده فناوری‌های بزرگ در موفقیت خود در کسب درآمد از مشتریان خود هستند و از شبکه‌های تلفنی برای انجام این کار بدون پرداخت خسارت به آنها استفاده می‌کنند.

مجدداً اتحادیه اروپا وارد عمل شد و پیشنهاد داد که گوگل و دیگران باید برای ساخت و نگهداری شبکه هایی مانند 5G هزینه کنند. البته آنها به این دلیل شکایت کردند که همه آنها آماده پرداخت هزینه های زیرساختی دیگر مانند کابل های زیر آب برای اینترنت هستند.

اگر می خواهید از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین محافظت کنید، استفاده از یکی از بهترین خدمات VPN ضروری است.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است