سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

شرایط فروش اقساطی وانت نیسان دوگانه‌سوز اعلام شد + جدول اسفندماه 1402

شرکت سایپا شرایط فروش اقساطی وانت نیسان دوگانه‌سوز را ویژه اعیاد شعبانیه اعلام کرد. در این شرایط متقاضیان می‌توانند وانت نیسان دوگانه‌سوز را به‌صورت اقساطی خریداری کنند و اتومبیل خود را طی مدت 30 روز کاری تحویل بگیرند. سایپا در روزهای پایانی بهمن‌ماه 1402، بخشنامه فروش وانت نیسان بنزینی را اعلام کرد. این بخشنامه فروش از ساعت 11 صبح روز سه‌شنبه، یکم اسفندماه، در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. مشتریان می‌توانند برای ثبت‌نام و تکمیل پرونده، به ...

شرکت سایپا شرایط فروش اقساطی وانت نیسان دوگانه‌سوز را ویژه اعیاد شعبانیه اعلام کرد. در این شرایط متقاضیان می‌توانند وانت نیسان دوگانه‌سوز را به‌صورت اقساطی خریداری کنند و اتومبیل خود را طی مدت 30 روز کاری تحویل بگیرند. سایپا در روزهای پایانی بهمن‌ماه 1402، بخشنامه فروش وانت نیسان بنزینی را اعلام کرد.

این بخشنامه فروش از ساعت 11 صبح روز سه‌شنبه، یکم اسفندماه، در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. مشتریان می‌توانند برای ثبت‌نام و تکمیل پرونده، به سایت فروش اینترنتی سایپا مراجعه کنند. این شرایط تا زمان تکمیل ظرفیت در دسترس مشتریان قرار دارد. در این طرح، محدودیت کد ملی و حداقل سن متقاضی خرید خودرو 18 سال وجود دارد. همچنین امکان صلح و انتقال خودرو به‌صورت وکالتی برای این بخشنامه درنظر گرفته نشده است.

شرایط فروش اقساطی وانت نیسان دوگانه‌سوز، اسفندماه 1402:

خودروقیمتپیش پرداختمبلغ تسهیلاتزمان بازپرداختمبلغ چک اولمبلغ سایر چک‌هازمان تحویل
نیسان دوگانه‌سوز آپشنال SVD571,090,000407,752,100170,000,00024 ماهه 6 چک 4 ماهه40,760,62036,403,00030 روزه

درحال‌حاضر قیمت وانت نیسان دوگانه‌سوز در بازار آزاد 595 میلیون تومان است. ازاین‌رو انتظار داریم که تا مشتریان استقبال بسیاری از شرایط فروش اقساطی این خودرو به‌عمل آورند. مبلغ سود تسهیلات در این بخشنامه فروش حدود 31 درصد است که مشتریان باید طی دوره بازپرداخت دوساله، آن را پرداخت کنند.

فروش اقساطی وانت نیسان

وانت نیسان ازجمله قدیمی‌ترین خودروهای تولید داخل است که از پنج دهه پیش تاکنون روی خط تولید شرکت زامیاد قرار دارد. این خودرو اکنون در قالب نسخه‌های بنزینی، دوگانه‌سوز و دیزل به تولید می‌رسد. زامیاد تیپ‌های متفاوتی از این خودرو را به تولید می‌رساند که با اسامی همچون هیدرولیک، هیدرولیک با لاستیک رادیال و آپشنال شناخته می‌شوند. نسخه دوگانه‌سوز این خودرو به‌دلیل استفاده از گاز طبیعی در کنار بنزین، محبوبیت بسیاری بین رانندگان فعال در سیستم حمل‌بار دارد؛ البته قیمت این مدل نسبت به نسخه‌های بنزینی اندکی بیشتر است.

خبرکاو