سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

شایعه شده است که هدست واقعیت مجازی اپل در ماه ژوئن در WWDC عرضه خواهد شد

QzPtmXUGjphZZquxDwuXVL-1200-80.jpg
انتظار طولانی و طولانی برای شکستن پوشش هدست واقعیت مجازی اپل بوده است، اما آخرین اطلاعات غیررسمی و تایید نشده این است که این دستگاه در نهایت قرار است در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) در ماه ژوئن رونمایی بزرگ خود را انجام دهد. این از منابعی است که با وال استریت ژورنال صحبت می کنند (در برگه جدید باز می شود) (از طریق ۹to5Mac (در برگه جدید باز می شود) )، اما این گزارش همچنین ...

انتظار طولانی و طولانی برای شکستن پوشش هدست واقعیت مجازی اپل بوده است، اما آخرین اطلاعات غیررسمی و تایید نشده این است که این دستگاه در نهایت قرار است در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) در ماه ژوئن رونمایی بزرگ خود را انجام دهد.

این از منابعی است که با وال استریت ژورنال صحبت می کنند (در برگه جدید باز می شود) (از طریق ۹to5Mac (در برگه جدید باز می شود) )، اما این گزارش همچنین خاطرنشان می کند که اپل "مشکلات تولید را پیش بینی می کند" - هدست تا زمانی که به فروش نمی رسد اواخر سال، و تولید انبوه تا دسامبر آغاز نخواهد شد.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که اپل قرار نیست با این قطعه سخت افزاری به آخرین مهلت WWDC 2023 برود - ارائه اصلی در ۵ ژوئن برگزار می شود - اما اکنون به نظر می رسد اگر دستگاه واقعی در دست ما نباشد، اعلامیه ای دریافت خواهیم کرد.

دوباره اون شایعات

WSJ در ادامه بسیاری از نشت‌های اطلاعاتی را که قبلاً شنیده‌ایم تکرار می‌کند: پشتیبانی از هر دو دنیای VR محصور (واقعیت مجازی) و تعاملات واقعیت گفت ه (واقعیت گفت ه) با دنیای واقعی، یک بسته باتری خارجی و یک عینک اسکی. طراحی سبک

ما همچنین اشاره دیگری به قیمت درخواستی بالا داریم که ظاهراً حدود ۳۰۰۰ دلار / ۳۰۰۰ پوند / ۵۰۰۰ دلار استرالیا خواهد بود. بعید به نظر می رسد که این هدست ها با اعدادی که در آیفون و آی پد می بینیم تغییر کنند، اما هرگز نمی دانید.

اپل حداقل به این فناوری متعهد به نظر می‌رسد، حتی اگر مدتی طول بکشد تا اولین محصول خود را به بازار عرضه کند: طبق منابع موثق، هدست‌های AR/VR بیشتری در سال‌های آینده برنامه‌ریزی شده‌اند که ممکن است با قیمت ارزان‌تری ارائه شوند. .


تحلیل: یک حرکت جسورانه دیگر برای اپل

متا اکنون چندین نسخه در سری هدست های واقعیت مجازی خود دارد، در حالی که شرکت های دیگری مانند HTC هیچ مشکلی در تولید این دستگاه ها ندارند، پس دقیقا چه چیزی اپل را اینقدر طولانی کرده است؟ شایعات در مورد ورود اپل به فضای واقعیت گفت ه یا واقعیت مجازی از دهه قبل از این سال در حال چرخش بوده است.

واضح است که تیم کوک و تیمش مشتاق هستند که این فناوری را به درستی دریافت کنند و چیزی را عرضه نکنند که کمتر از استانداردهای کیفیت خاص باشد. هنگامی که هدست ظاهر می شود، می توانید انتظار داشته باشید که یک کیت قابل اعتماد و قابل اعتماد باشد، حتی اگر هزینه زیادی برای شما داشته باشد.

اگرچه ورود اپل به بازار جالبی است. منصفانه است که بگوییم AR و VR هنوز به جریان اصلی تبدیل نشده‌اند، پس با ورود غول فناوری که اپل وارد میدان شده است، این یک آزمایش واقعی است که آیا کسی واقعاً چنین سخت‌افزاری را می‌خواهد یا نه. این امکان وجود دارد که به عنوان یک فناوری جدید باقی بماند.

بخشی از مشکل این است که هیچ برنامه یا بازی قاتل واقعی برای AR یا VR وجود ندارد، چیزی که باعث می‌شود این هدست‌ها خریدشان ضروری باشد. شاید کتابخانه قوی نرم‌افزاری که اپل می‌تواند ارائه دهد در اینجا تفاوت ایجاد کند – برای مثال ممکن است Final Cut Pro و Logic Pro را روی هدست زمانی که وارد می‌شود ببینیم.