سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

شاید به همین دلیل است که ETF های نقطه بیت کوین هنوز قیمت ارزهای دیجیتال را به ماه ارسال نکرده اند

راه اندازی ETF های بیت کوین که مدت ها در انتظار آن بودیم در سال جاری در ایالات متحده به ایجاد موجی از خوش بینی کمک کرد که ارزش این ارز رمزنگاری معروف به سرعت افزایش یابد. منطق ساده بود: با یک راه آسان و کم هزینه که اکنون برای سرمایه گذاران عادی برای خرید بیت کوین در دسترس است، منحنی عرضه و تقاضا تغییر می کند و ارزش هر بیت کوین افزایش می یابد. اما واکنش ها تا حدودی متفاوت بوده است. ...

راه اندازی ETF های بیت کوین که مدت ها در انتظار آن بودیم در سال جاری در ایالات متحده به ایجاد موجی از خوش بینی کمک کرد که ارزش این ارز رمزنگاری معروف به سرعت افزایش یابد. منطق ساده بود: با یک راه آسان و کم هزینه که اکنون برای سرمایه گذاران عادی برای خرید بیت کوین در دسترس است، منحنی عرضه و تقاضا تغییر می کند و ارزش هر بیت کوین افزایش می یابد.

اما واکنش ها تا حدودی متفاوت بوده است. در حالی که ارزش بیت کوین در سال گذشته تقریباً دو برابر شده و امروز به حدود 43000 دلار رسیده است، در هفته‌های اخیر تا حد زیادی به سمتی معامله شده است. آیا هیاهو و پاسخ متعاقب آن نمونه دیگری از قاعده قدیمی وال استریت، «شایعه را بخر، اخبار را بفروش» بود؟

صادقانه بگوییم، ما بیشتر از آنچه که می‌خواهیم اعتراف کنیم، جریان‌های ورودی و خروجی از ETF بیت‌کوین را تحلیل می‌کنیم، اما همچنان می‌خواهیم بیشتر بیاموزیم. پس ، ما از خوانندگان TechCrunch پرسیدیم که آیا قصد خرید بیت کوین را از طریق یکی از ETF های نقطه ای جدید دارند، آیا بیت کوین را در جای دیگری دارند یا خیر، و انتظار داشتند که این وسایل سرمایه گذاری جدید چه تاثیری بر ارزش و ارز دیجیتال داشته باشند.

پس از ده ها پاسخ از بنیانگذاران و اپراتورها، روندهای جالبی پیدا کردیم. حدود یک چهارم پاسخ دهندگان به نظرسنجی کوچک و غیرعلمی ما گزارش کردند که قصد خرید بیت کوین از طریق ETF را ندارند و در حال حاضر در جای دیگری بیت کوین دارند. مردم کجا سکه های خود را نگه می دارند؟ همه جا معلوم می شود: خود نگهبانی، کوین بیس، کو کوین، انواع مکان ها. دارا خان، رئیس بازاریابی بیت کوین Decent DAO، به طرز چشمگیری بيان کرد که کیف پولش در ته اقیانوس به پایان رسید و آن را در یک تصادف قایق گم کرد :(.

خبرکاو