سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

شاهد رشد مستندسازی در رادیو هستیم/ جشنواره پژواک منجر به رشد تقویت مستندسازی در رادیو شده است

به به گزارش خبرآنلاین، به نقل ازستاد خبری سومین جشنواره رادیویی پژواک، مهدی زریباف داور بخش اصلی جشنواره پژواک با اعلام این خبر گفت: امسال نسبت به دوره های گذشته، کیفیت آثار ارسالی دو سطح بالاتر رفته است. به طوری که من نمرات بالاتری به برخی از مستندها داده ام.زریباف ادامه داد: چون تعداد آثار ارسالی بسیار زیاد بود و وقت داوری ها کم، طی دو هفته با سختی و شبانه روزی آثار داوری شد. ...

به به گزارش خبرآنلاین، به نقل ازستاد خبری سومین جشنواره رادیویی پژواک، مهدی زریباف داور بخش اصلی جشنواره پژواک با اعلام این خبر گفت: امسال نسبت به دوره های گذشته، کیفیت آثار ارسالی دو سطح بالاتر رفته است. به طوری که من نمرات بالاتری به برخی از مستندها داده ام.
زریباف ادامه داد: چون تعداد آثار ارسالی بسیار زیاد بود و وقت داوری ها کم، طی دو هفته با سختی و شبانه روزی آثار داوری شد. برخی از آثاری را که احساس می کردم، مستندهای خوبی بودند را دو بار شنیدم.
وی تصریح کرد: من شاهد رشد مستندسازی در رادیو هستم. جشنواره پژواک در تقویت تولید آثار مستند، افزایش و دانش مستند سازی گام های موثری را برداشته است.


داور بخش اصلی پیشنهاد داد که فضایی برای دیده شدن مستندهای رادیویی در جدول پخش شبکه ها فراهم شود تا به صورت مرتب و منظم از مستندهای ارسال شود به جشنواره، پخش شود.
زریباف عنوان کرد: بهتر است پخش بهترین مستندها را در جدول پخش داشته باشیم، زیرا بسیاری از مستندها جذاب است و شنیدن آن از آنتن رادیو توصیه می شود. ضمن اینکه مستندسازان رادیویی در همه بخش ها حضور و مشارکت فعال و خوبی داشتند.

۲۲۰۵۷

خبرکاو